Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak most hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Mit csináljak most hogy ilyen ferde?

Figyelt kérdés
Elöször van barátnöm és ugy tünik elég komoly az ügy .És nemsokára eggyütt akarunk lenni .De észrevettem már elég rég ota hogy ferde a péniszem azt hittem hogy azért mert hason alszom attol van de utánna jártam és kiderült hogy nem attol van .Ez gyakori dolog a férfiaknál és mütéttel rendbehozhato.A lány még nem tudja szerintetek elmondjam neki vagy ne ?nem tudom mit csináljak félek hogy nem fog ezmiatt nem fogok örömet szerezni vele.Szerintetek baj hogy ferde?És eggyütt maradnátok ilyen fiuval ??nöi véleményeket kérek ...köszi.
2011. jan. 6. 07:59
 1/5 anonim válasza:

Szia!

elnézést hogy válaszolok! Tudom hogy inkább a Nők töl vársz választ

Nem baj ha ferde a péniszed! csak az a lényeg hogy ügyes légy. Figyelj a Barátnődre és beszéljétek meg: még lehet hogy előnyt is kovácsolhatsz vele.

üdv. Tibi

2011. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csaknem mindenkié ferde, csak az a kérdés mennyire?
2011. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátnődnek nem is fog feltűnni, az enyémnek sem tűnt fel, míg nem hoztam szóba...
2011. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha eléri a 90%os görbülést, akkor egy nagyon ritka betegség(Peyronie)lehet. de gondolom attól azért elég messze állsz:) nincs semmi baj azzal, ha ferde, mert a ferde pénisz még könnyebben találhatja meg a G pontot. úgyhogy egyáltalán ne aggódj, lazíts, és érezzétek jól magatokat!;)
2011. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha a hajlamaid is azok, akkor már bajok vannak
2011. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!