Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire kell nyitottnak lenni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én az a típus vagyok, aki szeret mindent tudni a másikról, cserébe én is elárulok mindent. A barátom más tészta... Alig tudok valamit az előttem lévő életéről (a párkapcsolataival kapcsolatban). Azt mondja, már elmúltak, nem akar beszélni róluk. És vannak egyéb kis titkai, apróságok, amiről nem beszél. Nem vagyok az a féltékeny típus, sőt, de ez a titkolózás kicsit elszomorít. Mintha nem engedne be az életébe teljes mértékig. Lehet, hogy túldramatizálom, és tényleg nem muszáj mindent megosztani a másikkal. Mit gondoltok erről?
2011. jan. 5. 22:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát nem bankrablás, de pl találtam egy "kis" kápét a szekrényben. Nem mintha ellopnám, elkölteném, vagy nem is tudom, de ezt pl titkolja. Meg ilyen "apróságok".
2011. jan. 6. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!