Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi van? Tudok valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy van egy lány,aki egyik ismerősöm húga.Már régebb óta ismerem,de mostanában kezdtünk el "beszélni"..facebook:D..aztán,hogy jött a szilveszter,elkezdtem bulit szervezni,amire az ismerősömet meghívtam,de Őt nem mertem.Az egyik barátom,mondta,hogy próbáljam meg elhívni,mert a beszélgetések alapján ő úgy látja,hogy van valami köztünk,persze én viszakoztam,hogy úgy sem jön el stb.Na aztán csak elhívtam,de azt mondta nem tudja,mert megy hozzá a barátnője,stb.Jó,akkor nem jön.

Aztán eljött szilveszter este,egyszer csak megjelent ismerősömmel együtt.Na aztán valahogy egymásra találtunk,először csak hosszú ölelés,majd sikerült kettesben maradni és akkor eldurrant az első csók...ami ráadásul nekem életem első csókja volt:$..aztán ránk nyitottak,ezért abbahagytuk.Nem sokkal később megint sikerült kettesben a szobában lennünk,ahol már rajtam feküdt és mint a nagy filmekben,az a szeretkezős "jelenet" volt,annyi különbséggel,hogy szex nem volt:DBent voltunk vagy fél órát,közben mondtam,hogy én szeretnék többet kettőn közt,arra csak azt mondta,hogy nem tudja,meg majd holnap,holnap,meg hogy Ő részeg:S..de mások mondták,hogy nem volt az...aztán megint ránk nyitottak-.-..aztán ennyi volt.Fél órával később haza is mentek:/

Másnap bocsánatot kértem,hogy ne haragudjon,ha nyomulós voltam,még ha nem is én kezdeményeztem a csókot.Arra csak annyit mondott,hogy semmi baj,felejtsük el:S..Azóta nem is beszéltünk:/

Most ebből lehet valami?Érdemes kivárnom a végét,hogy mi lesz?Vagy teljesen felesleges?..tudom,én ismerem a lányt,de ezek alapján szerintetek?:/

Bocsi,kicsit hosszú lett:S

F/18


2011. jan. 5. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem volt teljesen részeg, akkor nagyon is tudatában volt annak, hogy veled csókolózik :) beszélgess vele élőben is, ne csak facebookon, a vonzódás megvan köztetek, ha jobban megismeritek egymást, akkor rájöttök, hogy akartok-e többet a másiktól.


hány éves a leányzó?

2011. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Haver húgával nem szokás hetyegni.
2011. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én szívesen találkoznák vele,csak nem tudom,hogy eljönne e,meg ilyenek:S...meg látom,hogy azért más fiúkkal is elbeszélget,aztán lehet,hogy én is egy vagyok a sok közül,mármint úgy,hogy akit csak haver/barátként tekint.

Egyébként 16éves.


Nem haverom,volt osztálytársnőmnek a húga.Az osztálytársamnak a barátjával beszéltem,vagyis kérdeztem,hogy nem zavarja e őket,ő azt mondta,hogy örülnek neki,mivel engem ismernek,bírnak meg minden..Hozzáteszem ez is elég nagy gondot okoz/okozott,hogy ezzel ne törődjek,hogy kinek a testvére.

2011. jan. 5. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:

J válasza


Ne legyél punci! Szeretkezés után is bocsánatot fogsz kérni mert lökdösted? Azt kell neki mondani hogy tetszett a csók és folytathatnátok e? Hivd el a legrosszabb ami történhet hogy nem jön de akkor legalább világosan fogod látni mi a hejzet.

2011. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!