Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bírjuk ki, anélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjuk ki, anélkül, hogy kihűlnének az érzelmek?

Figyelt kérdés
A fiú, akivel jártam szakítottunk, mert nekem el kellett mennem egy messzi iskolába, és 1,5 évet kell egymásra várnunk. Már eltelt 6 hónap, de még mindig meg van több, mint a fele. Mit tegyek, hogy az egymás iránti érzelem ne hűljön ki, mert azt érzem, hogy kezdünk egymástól eltávolodni, mert csak neten tartjuk a kapcsolatot?
2011. jan. 5. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és milyen messze kerültél tőle?
2011. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy sztem az nagyon hosszú idő,főleg h nem is találkoztok:SS Lehetetlen sztem xĐ Ha már most kezd elhűlni akk ne vrj sokat
2011. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok., és amikor jártunk bármit megtettünk volna egymásért. Valamikor annyira jól elbeszélgetünk, de valamikor már nem
2011. jan. 5. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:

"Valamikor annyira jól elbeszélgetünk, de valamikor már nem"

ez bárkivel megesik...kedv függő meg, hogy mennyi idő van rá sztem


azt nem írnád le milyen távol laksz tőle? talán szülőkkel meglehetne beszélni a dolgot

mi is azt tettük ;)

2011. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kedves szavakkal és bókokkal leginkább,hogy azt érezze hogy törődsz vele :) és már nagyon várod hogy lásd
2011. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
160 km a távolság, a szülők nem hiszem, hogy megengednék
2011. jan. 6. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 01-05 20:26

vagyok


Mi nem vacakoltunk...elszöktem a lányhoz. 14 voltam. Felejthetetlen nap volt. Sose fogom elfelejteni. Gyönyörű volt, egyszerűen gyönyörű.

Amúgy melyik a két érintett város ahol laktok? hátha van valami kedvező busz járat

2011. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!