Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom partizni akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom partizni akar velem :/ de én még sosem voltam, nem is tudom mit kell csinálni vagy mi. (? )

Figyelt kérdés
Szóval, én eddig csak házibulikban voltam, iszogatóstáncolós bulikon, én mondjuk sosem táncoltam mert borzasztóan béna vagyok. Nagyon félek hogy gáznak gondol majd. :(
2011. jan. 5. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor nem kell e miatt félned!
2011. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretjük egymást, de ő olyan "partiarc, sok haverral, minden fesztiválon kinntvan, stb.... Le fogok égni előtte :'(
2011. jan. 5. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:

nem fogsz leégni előtte hanem max megtanít majd 1-2 dologra ha szeret nem fog égőnek érezni:)

de amugy is mér lenne ez gáz?

2011. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy csík spuri és te lesel a legjobb táncos :)
2011. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha most ő a party arc, akkor van egy út, ami eljuttatta ideáig. Ő is úgy kezdte, hogy elkezdett partizni. Kövesd a példát: Menj el vele és hagyd hogy tanítgasson. Ezzel még férfiasnak is érzi majd magát, hiszen istápolnia kell téged!


A világon mindent akkor tanulsz, vagy tapasztalsz meg ha kipróbálod, gyakorlod!


Egy dologra figyelj: Ne akarj GÖRCSÖSEN MEGFELELNI NEKI ÉS AZT TENNI AMI NEKI JÓ! Enged el magad és azt tedd, csináld, ami neked jó és téged kapcsol ki!

2011. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ugyanolyan, mint mikor egy házibuliban eltáncolgatsz, csak picit több ember lesz körülötted, ja és nem ismered őket - ők a tömeg - statiszták :)

Nem kell nagy tánctudás, elég ha eleinte egy piával ellötyögsz..

A barátod meg valószínűleg nem fog magadra hagyni, szóval ne aggódj.

Én későn kezdtem el bulizni (nem voltam még kiöltözve sem, az első ilyen bulin) arra ügyeltem, hogy ne igyk túl sokat, mert az viszont tud ciki lenni. Ritmusra eltáncolgattam, ahogy éppen jól esett, nem foglalkoztam vele, hogy ki néz, meg ki nem. Én jól éreztem magam. Ma már többek szerint is jól táncolok.

Csak hajrá!

2011. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egy ilyen buliban tényleg nem számít semmi ami körülötted van, komolyan.. a zene hangos az embereket nagyrészt nem ismered, csak az számít h vele együtt 'táncolsz' és mondjuk mikor nem vagytok a táncos részen akkor biztos barátokkal vagytok, beszélgettek de ott meg biztos lesz valaki akit te is ismersz, és szivesen elbeszélgetsz vele.

a piára figyelj! ne igyál sokat:)

menj el vele, de mondd meg neki előre h nem vagy annyira bulizós tipus, és akkor érteni fogja ha valamit "nem tudsz" ..:)

2012. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!