Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megunt? Vagy csak sokat vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátommal 1éve vagyunk együtt és nagyon sokat veszekszünk.Lehet azért mert sokat vagyunk együtt? Egy iskolába járunk,szünetekbe mindig együtt vagyunk, utána sokszor délután is feljön...Lehet hogy egyszerűen csak az a gond hogy túl sokat vagyunk együtt?

És ha "csak ennyi lenne a gond"...akkor mit tegyünk h ne lógjunk mindig egymás nyakán?


2009. jan. 28. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
ismerős.. :D én se látom a határt a túl sok, és a pont elég között... nagyon nehéz:S és bocsi h nem tudok konkrét segítséget nyújtani... ha tudnék, magamnak is megoldanám... nehéz, és rossz helyzet:S talán annyit h hétköznap délután kevésszer kéne felmennie... pl egyszer hétközben... és két napon legyetek együtt hétvégén.. nekem a barátom oszttársam, és péntek és vasárnap délután találkozunk mostanság.. 1 éve együtt, és mostanság mi is sokat veszekszünk mostanság...:S
2009. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
-mostanság
2009. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Csajok, higyjétek el nem éri meg sokat foglalkozni a pasikkal.Tapasztalat.Kicsit hanyagoljátok...és ne alapozzatok a kapcsolatra, legyen meg a külön életetek, mert ha vége akkor magatokra maradtok.Csak lazán!!!!!
2009. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem feldobhatja ha ritkabban talalkoztok. h legyen idotok hianyolni is 1mast. :) esetleg mikor nincs ideje kimenni bulizni, kirandulni menj egyedul. akkor josz ra igazan h mit jelent a masik. legalabbis en igy vk vele. na meg nem art 1 kis szorakozas egyedul.

de annal jobb ujra latni. nalunk is van ilyen idoszak, mikor hetekig egesz nap egyutt vagyunk.

2009. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem embere váogatja. Az első szerelmemmel párhuzamos osztályokba jártunk, szóval majdnem osztálytársak voltunk, szünetekben folyton együtt, tanuls után alig vártuk, hogy ismét lássuk egymást és egyszer nálunk is szóba került ez. Mindketten meg voltunk lepődve, hogy miért akarunk minden áron ennyire egymás társaságában lenni, választ nem találtunk rá és szükségét sem éreztük annak, hogy ritkábban találkozzunk. Négy évig ment így és azután is más miatt szakítottunk.
2009. jan. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem néha mindenképp kell egy kis idő, amit csak magadra fordítasz vagy barátokra :) Csak hogy érezd hogy mennyire hiányzik mikor nincs veled... és akkor újra várod már a következő talit. Ha állandóan találkoztok, akkor legbelül tudat alatt a megszokás miatt unalmassá válhat, "nincs mire várni", úgy vagy vele úgyis találkoztok :)

Szervezettek mindketten saját programokat néha, vagy beszéljetek meg olyan időpontokat mikor kicsit egyedül lehettek vmi más elfoglaltságnak hódolva :)

2009. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!