Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nemjó nekem a szex a barátommal, elhagyjam?

Figyelt kérdés
Szeretem nagyon , de így semmit nem ér, hogy a szex nemműködik.Szerintem nagyon fontos része egy párkapcsolatnak..beszéltünk róla, hogy hogyan lenne nekem jó, de még ígyse jó. Mit tegyek?:(
2011. jan. 5. 13:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy már komolynak mondható a kapcsolat. Le se merem írni mióta vagyunk úgy együtt, hogy én nem élveztem az együttlétekből semmit. najó..3 éve..


ötmillió módszert kipróbáltunk, de ő valahogy nemtud felizgatni, míg egy másik már úgy is feltudott ha csak rámnézett. Tetszik a párom , jó pasi , semmi gond nincs vele, csak nincs meg benne az a varázs ami abban a srácban megvolt ...

2011. jan. 5. 14:08
 12/20 A kérdező kommentje:
ja és a technikája sem jó számomra.Főleg amikor már szétszed, olyan gyorsan csinálja...és erről valahogy nemtud leszokni, szóval ennek a kapcsolatnak szerintem pár napon belül vége lesz, hiába szeretem ..
2011. jan. 5. 14:31
 13/20 anonim ***** válasza:
megválaszoltad a kérdésedet :)
2011. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Tudod aki mindig csak elmenekül a problémák elöl és nem pedig megoldást próbál keresni az soha a büdös életbe nem fog érvényesülni semmilyen téren.Szerintem te nem szereted őt igazán,aki szeret valakit az ilyenért nem hagyja el a párját,hanem megpróbál értelmesen megoldást keresni addig ameddig nem talál.Nagyon gyerekes vagy szivem.
2011. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nehuzzál már fel. nem én vagyok a gyerekes, hanem tevagy az értetlen. leírtam már, hogy ötmillió módszert kipróbáltunk, de ő valahogy nemigazán érez rá arra , hogy mi lenne a jó nekem. 3 éve együttvagyunk... ha eddig nemsikerült, szerinted sikerülni fog valaha is? ha egyszer nem ment ennyi idő alatt sem , nem akarom már erőltetni, ráadásul állandóan ezen görcsölök és ez nekem így nagyon nem jó...és igen sok nő él boldogtalan párkapcsolatban , mert nem hagyja el ilyen dolgok miatt a barátját..vagy szeretőt keres..hát én azt nemfogok, inkább befejezem vele, és majd az új kapcsolatomban (ha lesz egy idő után) ,remélhetőleg jobb lesz.
2011. jan. 5. 15:36
 16/20 anonim válasza:
100%

Szia!


Nem tudom mióta vagytok együtt de ha még érzel iránta valamit akkor érdemes megpróbálni a következő:

Üljetek le, beszéld meg vele, hogy neked ez nem frankó. Mond meg neki miért nem! hogyan lenne vele jó! kezdjétek el a játékot és mutasd meg neki hogy neked így és így jó.. így meg nem .. Nálunk is volt hasonló és a párom elmodta értelmesen hogy mi a szituáció! felfogtam és azóta jó neki is és nekem is! ha továbra sem érti meg és elkezni megint a hülyeségét egyszerűen rúgd le magadról. Ha értelmes akkor venni fogja a jeleket!

ha nem akkor nincs más megoldás. Annak a híve vagyok hogy ezeket meg kell beszélni. (Szóból ért az ember!)

2011. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az a baj mostanában, hogy az emberek könnyebben elhagynak egy olyan párt, akivel minden tökéletes, akivel megértik egymást, boldogok, szerelmesek, tisztelik, becsülik egymást, de nincs vele orbitális orgazmusuk egy olyanért, akivel van, de a többiből semmi nincs meg. Aztán még csodálkozunk, hogy annyi a válás.

Én a kapcsolatok terén annyit tapasztaltam, hogy ha valakivel összejövünk, sok dologban kell összecsiszolódunk még akkor is, ha nagyon szeretjük egymást.

Azt is tapasztaltam, hogy ezek közül a dolgok közül a szexben a legkönnyebb tanulni, megismerni a másikat, idomulni. Ha ezt nem tudjátok megoldani, hogy tudtok szembenézni a többi problémával?

Mindezek ellenére azt mondom, hogy ha még fiatalok vagytok és annyira borzasztó a szex és sehogy nem tudtok rajta segíteni, akkor lépj le és keress egy lepedőakrobatát!

2011. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ez az embered csak önmagára figyel szex közben. Ráadásul semmi változtatásra nem hajlandó, szóval alapvető problémák vannak a személyiségével, amik csak idő kérdése, hogy a hétköznapok során is felszínre törnek, ha együtt maradtok. De mondd meg neki, hogy miért hagyod el, gondolkozzon rajta és tanuljon belőle.
2011. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne halgass arra aki a szarban ülésre biztat,mert megfogod utánli magát a szexet is,undorodni fogsz az érintésétől is.Én sajnos szexeltem már sírva,te ezt ne várd meg...
2011. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Es vegül mi lett? En is ugyanebben a helyzetben vagyok, majdnem 4 ev utan de hiaba minden mas tökeletes mar nem birom... nagyon rossz mert akarod h müködjön de egyszerüen nem megy. Nalsd mi lett vegül?
2017. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!