Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm beteg. Most kellemetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm beteg. Most kellemetlenül érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőm beteg és imádja a csokit.Én bolond,mikor eljöttem Tőle,akkor jutott eszembe,hogy az árát nemigen szedtem le?Tudom,hogy így illik,de most elég kellemetlenül érzem magam.Nagy égés?
2009. jan. 28. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ilyennel nem mindegy? nem csillagaszati ar, lehet eszre sem vette..
2009. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Előfordul, kicsit talán ciki, de azért mindenki tudja, hogy mennyibe kerül egy csoki. Esetleg elnézést kérhetsz, hogy rajta maradt, de akkor tuti megnézi, még ha addig nem is tette. Biztos örül neki, hogy gondoltál rá, ilyesmi meg mindenkivel történik.
2009. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan már!!!!! EGYÁLTALÁN NEM CIKI! Boldog lennék, ha a párom csokit hozna, nem az árát vadásznám! Ezen ne problémázz.
2009. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért nem szeretném mondani neki,mert így talán azt gondolja végképp nem tehetek róla,ami igaz is és nem szándékos volt...igazad van emberek vagyunk,de tuti észreveszi..:s
2009. jan. 28. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Max egy sms-t küldj neki,hogy ne harizz az ára rajta maradt!Bocsika!:-)
2009. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
néha előfordul. máskor ügyelj rá! ha nem fordul elő rendszeresen, ő sem fogja felhozni. amúgy meg szerintem a gesztussal van elfoglalva. és azért mindenki tudja hogy kb mennyibe van egy csoki.
2009. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!