Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarhatja-e a nőket a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronaldo7998 kérdése:

Zavarhatja-e a nőket a férfi magassága?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 20 éves fiú vagyok és azt szeretném kérdezni tőletek....a nőket zavarhatja-e az, hogy 193 centi magas vagyok?? ez a magasság dolog...befolyásolja őket pl h nem jövök be nekik ??? ez jogos..vagy inkább butaság? segítsetek...
2011. jan. 4. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elsősorban magamról tudok nyilatkozni: engem zavarhat, de pont az nem jön be, ha alacsonyabb, vagy nem elég többel magasabb nálam. Nagyon vonz, ha egy srác legalább egy fejjel magasabb nálam, szóval szerintem ne aggódj, hanem örülj ennek az adottságnak :)

Amúgy nem hallottam még olyanról, hogy egy lány amiatt nem jön össze valakivel, mert túl magas. Esetleg ha vmi extrém különbség lenne, az lehetne gond, de a 193 centivel 165-170 centi körüli lányokkal sztem tökéletesen áthidalható a különbség :)

2011. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Imádom, ha egy srác ilyen hatalmas nagy:)
2011. jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, nálam alacsonyabb semmi képpen ne legyen, se egyforma... A magas fiúkat szeretem, persze ez még nem elég.
2011. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Imádom, ha egy pasi ilyen magas mint te !!! :)
2011. jan. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ej-ej. Sok fiú azért van elkeseredve, mert alig haladja meg a 170 centit. Erre most jössz te ezzel.:) Szerintem te még közel sem vagy olyan magas, hogy az problémát okozzon bárkinek is szóval ne rágódj ezen inkább örülj neki, hogy te (szinte mindenképpen) magasabb leszel a partnerednél.
2011. jan. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ritka az ilyen magas pasi,én szó szerint vadászok rájuk :D
2011. jan. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 155 centi vagyok, engem nyilvánvalóan zavarna. De szerintem te sem kezdenél velem, mert észre sem vennéd, hogy előtted állok :) De egy 165 magas csajt, ami azért mondható átlagosnak, sztem ez egyáltalán nem zavarna.
2011. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszíí csajok:$ jól esik, hogy ennyien írtatok:) engem azért még picit zavar ez a téma:( de elmúlik:D am nem érzem magamat csunyának ...csak egy észrevételt volt,egy kérdés...hogy zavarhatja e a nőket:D:D:D
2011. jan. 5. 12:39
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. jan. 5. 12:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Én IMÁDOM a magas srácokat. :DD

és ige, az viszont nagyon zavar ha alacsonyabb nálam a fiú

2011. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!