Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtassak? (féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak? (féltékenység)

Figyelt kérdés

Hiába próbálom visszafogni magam, nem megy... A barátomnak megpróbálom ezt nem mutatni, mert régebben sok vita volt ebből, és szerencsére sikerült változtatnom, és nem mutatom ki neki már (annyira).. De magamba fojtom és tisztára hülye vagyok tőle.. Már csak azért is féltékeny vagyok, ha egy másik csajjal beszélget.. Lehet hogy úgy látszik, nem bízom meg benne, pedig tényleg megbízom benne.. Nem is attól félek jobban hogy úgy csal meg, hogy lefekszik valakivel, vagy csókolózik valakivel, hanem attól hogy egy lány jobb barátja lesz mint én, egy lány jobb hatással lesz rá mint én. Lelkiekben. Hogy tetszik neki egy lány közeledése - és ez persze normális hogy jól esik az egojának -, de ilyenkor mindig arra gondolok, hogy vele jobban szeret beszélgetni majd, ha barátok lesznek, stb..

A mostani probléma egy konkrét lányra irányul, akiről tudom, hogy minden pasira rámászik.. Voltam már vele egy helyen bulizni is, és láttam mit csinált.. Ő hívott meg több idegen pasit is 1-1 piára, ő nyomult, stb.. Szóval tudom hogy minden pasira rámászik.. Na és ez a lány az én barátom nagy haverja lett mostanában.. Mindig msn-eznek, múltkor barátom elment szórakozni (én épp nem tudtam elmenni, így a barátaival volt), másnap meg láttam hogy hívogatták egymást azzal a lánnyal.. Mondom ez mi? A válasz az volt hogy csak megcsörgette a csajt hogy mikor indulnak, meg később a csaj felhívta hogy vigye már haza a barátom, mert nagyon részeg... Kicsit elborult az agyam, gyanakodtam hogy volt valami, de végül hittem a barátomnak. Bízok abban hogy nem alázna meg azzal hogy megcsal. Ha meg mégis akkor úgy gondolom elmondaná, mert nagyon lelkiismeretes. De állandóan ezzel a lánnyal beszélget msn-en, és félek a csaj nyomul rá.. Sőt tuti h nyomul rá.. Mit csináljak? Hagyjam rájuk, és bízzak meg a barátomban? Vagy mondjam azt hogy válasszon? De neki is lehetnek lány barátai nem?

Lehet hogy nem tűnik nagy problémának, de tartok tőle, hogy mi is van.. Szerintetek?


2011. jan. 4. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a félelmedet elmondtad a barátodnak?


Mert ne tartsd magadban, hanem inkább mondd el neki, hogy igenis félted őt ettől a lánytól, mert tudod hogy milyen. Bízz meg benne, hogy nem hagyja majd hogy rámásszon, ha ilyen történik, de jobb ha tudja mit gondolsz.

2011. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erről a lányról is volt pár szó, de nem akartam nagyon belemerülni a témába, hogy ne legyen vita, hogy nem bízom meg benne. Próbáltam rávezetni a dologra, hogy mi újság vele? meg hogy hogyhogy ilyen jóban lettek, stb.. És megnyugtatott, hogy ők semmit nem akarnak egymástól, efelől biztos lehetek, stb.. És aaaj tudom hogy hülye vagyok :D De még mindig félek hogy ha velem összeveszik, nehogy nála keresse a vigaszt, és attól félek mi van ha ezzel a lánnyal jobban szeret beszélgetni mint velem.. Nagyon beteg vagyok? :S
2011. jan. 4. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem vagy beteg! sőt még elég jol kezeled a dolgokat-vannak akik sokkal hülyébb módon kezelik. Szinte mindenkiben benne van a féltékenység. és igazad van,az a lány biztos,h el akarja venni a fiudat,mert ha el akarja venni,ha nem ,mindenképpen azt mondaná,h nem akar tőle semmit,csak haverok,stb.

megértem a helyzeted,szörnyü erzes lehet:(

gondolom szereted a srácot,csak gondolj arra,h ha igy megy,tönkreteszed a lelkivilágod. és nincs kizárva,h beleszeret a csajba. az ilyen lányok mindent bevetnek,h elcsabitsak a tiltott gyumolcsot,aki a te baratod.

elhiszem,h nehez,és tudom,h igy könnyü mondani,de én ha nagyon nagyon nehez is lenne,otthagynám a srácot. biztos kedves,meg aranyos,de meglatod,h ha ő ilyen lazán veszi a te lelkivilágod,az csak az életedre fog kihatni-nem jo szempontbol. csak tönkreteszed maga,és ha mondjuk fel ev mulva szakitotok,addi olyan roncsolodott lesz a magabiztossagod,és nagy elsz az önkritikád,h nem tudsz masokban megbizni,esetleg kissebségi komplexusod lesz(ezt a valovilagbol vettem:D)

de te döntesz: hagyod,h kinlodj tovabb(mert ez csak akkor fordul jora,ha a csaj elmegy aszinrol),vagy szakitasz vele,mert ugy döntesz nem akarod,h hulyen erezd maga,vagy ugy gondolod uj eletet kezdesz és varod,h majd valaki olyanra talalsz,akiben megbizol 101%osan...sok sikert,remelem jol döntesz :-) puszi

2011. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!!! :) (valóvilág (L)) :D
2011. jan. 5. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:

hát igazán nincs mit(: :*

ha gondolod nyugodtan leirhatod a fejlemenyeket,szivesen elolvasom:)

2011. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!