Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért van még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért van még mindig ennyire ki, ha Ő szakított a lánnyal? Elfelejthetné, én már 5 éve csak rá várok! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Öt évvel ezelőtt megismertem egy srácot suliban, iszonyatosan jó haverok lettünk. Amikor legelőször átmentem hozzájuk, és megláttam a bátyját, egyből szerelembe estem.Ő most 23 éves. Jóban vagyok vele is, de soha nem adtam tudatára, hogy mit érzek iránta, főleg hogy mindig voltak barátnői. Aztán jött egy számomra iszonyatosan unszimpatikus csaj az életébe, azt hittem rajta is hamar túl lesz, nem lesz hosszú kapcsolatuk. Ahhoz képest, most egy hónapja szakítottak. Én nyomon tudtam követni az egész kapcsolatot, bevallom, az elején bele is akartam keverni, de szerették egymást. Gyakran mentünk együtt nyaralni, vagy csak strandra, más kikapcsolódásokra, és én mindig messziről figyeltem álmaim tárgyát, és megszakadt a szívem, amikor a csajjal láttam, belegondoltam, hogy az én is lehetnék. És mostanra azt hittem már kiheverte.Jó, több mint négy év volt, de nem jön ki a szobájából, vagy ha mégis, nem szól senkinek és semmihez, csak fekszik. Pedig ő vetett véget a kapcsolatnak, mert állítólag már nem szerelemből szerette. Olyan szívesen bevallanék neki most mindent, de nem hiszem, hogy szívesen fogadná. Mellé az is nagyon zavar, hogy ennyi idő után is ennyi ki van. Miért érdekli még? Mikor mondjam el neki, hogy végig imádtam és szerettem? Már nem akarom többet elszalasztani. Előre is köszönöm!
2011. jan. 4. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy nem más a baja?
2011. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gersem válasza:
Ilyet SOHA nem szabad egy fiúnak elmondani. Mert akkor Te számára egy lány leszel, aki ott van, ha kell. Akiért nem kell küzdeni, akinek nem kell udvarolni, csak kinyújtom a kezem és ott van. Szóval soha ne vallj szerelmet fiúnak. Ha összejöttök, akkor se kell tudnia, h Te már régóta imádod.
2011. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gersem válasza:
25/F voltam
2011. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy mióta szétmentek, azóta ilyen. Meg hát az öccse mondta.
2011. jan. 4. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!