Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az iskolában, egy évfolyamra járunk. (Nem tudom a nevét) Egyszer ebéd közben elkezdett bámulni. (elég messze volt tőlem) Rámosolyogtam, ő meg odaszólt a barátnőjének és ezután folyamatosan nevettek. Úgy jó harsányan, h mindenki hallja. Kb. 10 perc után visszavittem a tálcát, odamentem hozzá. Ezt mondtam: "Te mindíg ezt csinálod?" (azt akartam megtudni, h mindíg így nevet-e) Nem bírt megszólalni a nevetéstől. (szerintem nem volt semmi se az arcomon, nem kajáltam le magam)


Ma elmentem a helyi könyvtárba. Volt egy kis macerám a kölcsönzésnél, megláttam a csajt egy sráccal. Nem fogták egymás kezét, nem ölelkőztek, tartották az 1 méter távolságot. Megint rámmosolygott, és megint elröhögte magát. Nem mentem oda hozzá, mert a srácot se ismertem, meg amúgy sem nagyon szoktam odamenni lányokhoz, ha már van ott valaki.


Előre is köszönöm az intelligens válaszotokat.


2011. jan. 4. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoktak ilyet a lányok. Sokszor röhögcsélnek a barátnőikkel. Próbálj meg egyszer beszélgetni vele, hátha tetszel neki, de szerintem ez a nevetés még semmit se bizonyít, ez olyan csajos dolog
2011. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Uhh remélem nem azon nevetett, hogy azt hitted bejössz neki és közben meg nem azért nézett....:S

Ez rosszabbik eset.

A jobbik az, ha tényleg tetszel neki, bár nem értem miért nevetett....

2011. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Lépésről lépésre:


Van egy csaj az iskolában, egy évfolyamra járunk. PRÓBÁLKOZZ BE NÁLA!

(Nem tudom a nevét) TUDD MEG!

Egyszer ebéd közben elkezdett bámulni. MONDD NEKI, HOGY JÓ ÉTVÁGYAT, KEDVES ____!!

(elég messze volt tőlem) HA NEM HALLJA, MENJ KÖZELEBB!

Rámosolyogtam, ő meg odaszólt a barátnőjének és ezután folyamatosan nevettek.

Úgy jó harsányan, h mindenki hallja. INKÁBB FELEJTSD EL, EZEK SZERTINT HÜLYE TYÚK!

Kb. 10 perc után visszavittem a tálcát, odamentem hozzá. KÉRDEZD MEG, MIT RÖHÖGSZ TE _URVA?!

Ezt mondtam: "Te mindíg ezt csinálod?" (azt akartam megtudni, h mindíg így nevet-e). AZT KÉRDEZD, AMIT MONDTAM!

Nem bírt megszólalni a nevetéstől. LÁTOD, LÁTOD... KÁR FINOMODNI

(szerintem nem volt semmi se az arcomon, nem kajáltam le magam) ÉS HA LETT VOLNA?! EMBERBŐL VAGY, LEEHETED MAGAD, ÖSSZEMAJSZOLHATOD A SZÁDAT!


Ma elmentem a helyi könyvtárba. VEGYÉL KI EGY KÖNYVET!

Volt egy kis macerám a kölcsönzésnél, megláttam a csajt egy sráccal. FIGYELD, MIT CSINÁLNAK!

Nem fogták egymás kezét, nem ölelkőztek, tartották az 1 méter távolságot. MENJ ODA, HOGY "EZ A DEBIL A PASID?"

Megint rámmosolygott, és megint elröhögte magát. MERT NEM MERSZ ODAMENNI!

Nem mentem oda hozzá, mert a srácot se ismertem, meg amúgy sem nagyon szoktam odamenni lányokhoz, ha már van ott valaki. MIÉRT NEM CSINÁLTAD, AMIT MONDTAM?!


Előre is köszönöm az intelligens válaszotokat. SZÍVESEN!

2011. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fülünyúl ***** válasza:

100% hogy hülyének néz, látja hogy rá vagy meredve, hogy tetszik neked. Viszont valószínűleg oltári lúzernek tart valami okból kifolyólag (külsőd, megjelenésed, benyomás), ezért kiröhög. Nem feltétlenül benne van a hiba, gondolj csak Fekete Pákóra, Uhrin Benedekre, Kiszel Tündére, meg olyan emberekre akik elmentek arra a bizonyos énekesi vetélkedőre jelentkezni és fél ország rajtuk röhög, ugyanis vannak akik nem veszik észre magukat, sőt jónak, tökéletesnek tartják magukat, a környezet meg ezen röhög. Ezt csak azért mondom, mert ez is benne lehet a pakliban, hiszen nem ismerünk téged.

Természetesen az is, hogy a csaj jókat szórakozik rajta hogy kigúvadt szemekkel bámulod és ábrándozol.

2011. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!