Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet vkivel éven kereszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet vkivel éven keresztül élni?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok hogy hogy lehet vkivel teljesen súrlódásmentesen, több mint 20-30 éveket leélni?!

mi ennek a titka? mi a jó házasság, együttélés titka??

kérlek írjatok!!


2011. jan. 4. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Apu pl. tűr.Ő úgy van vele, h. inkább nem szól semmit,mert nem akar konfliktust kezdeményezni(főleg azért is mert anyu tartja el a családot),de különösebb problémájuk sose szokott lenni.

A kolléganőméknél szintén minden ok.Ők úgy egymásra találtak, h. teljesen egy hullámhosszon vannak.Ők inkább mindent megbeszélnek lefekvés elött, h. nehogy idegesen, mérgesen, gondokkal teli feküdjenek le.Teljesen kitartanak egymás mellett és szeretik egymást.Sose veszekednek,mert nincs min.Egyik sem csinál olyat amit a másikat zavarná.Együtt főznek, vezetik a háztartást stb.Nálunk vannak kisebb összezörrenések,de mi is szeretjük egymást ezért hamar kibékülünk és mostanában nem is igazán volt olyan komoyl balhé.alkalmazkodás és szeretet

2011. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy abban a kapcsolatban, ahol az egyik fél jobban dominál, az jobban is működik hosszútávon. Két domináns személyiség "üti egymást" egy idő után.
2011. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Harmoka ***** válasza:
Surlódásmentesen 10-20-30 évig biztosan nem lehet együttélni senkivel, erről ne is álmodj. De ha szereted és tiszteled a másikat, képes vagy kompromisszumokra, egyszer Te engedsz, máskor a társad. Legtöbb házasságban van válság, de meg lehet oldani, és évek múlva visszanézve másképp látja az ember. Rájön, hogy jó hogy nem rúgta fel a kapcsolatát, mert ha körülnéz, megláthatja, hogy mindenütt van probléma. De ha ketten oldunk meg egy problémát, az is sokat segít egy kapcsolaton, utána jó érzés, hogy a másik melletted állt, támogatott. Aki azt mondja, hogy 20 évig élt valakivel és nem volt egy hangos szó köztük az vagy hazudik, vagy nem együttélés volt csak egymás mellett élés.
2011. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is két olyan mély érzelmű ember, aki képes kitartani a másik mellett hűségesen és akár mindent feladva érte. Igazi szerelem (teljes megismerkedés), amelyben mind2 fél számára első együttlét. Biztos alapokon fekvő szeretet, amely sose szűnik meg. Azért teljesen Súrlódásmentes szerintem nem létezik, már mint néha akadhat egy kis vita a két fél között, vagy veszekedés, de ha a fentebb felsoroltak megvannak, akkor úgy is hamar kibékülnek.
2011. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Súrlódásmentes kapcsolat nincs. Az sem súrlódásmentes, ha az egyik fél tűr, hiszen ő valamilyen szinten szenved, de elfojtja magában. Olyan pedig ennyire hosszútávon nem létezik, hogy mindig, mindenféle dolog, mindkét félnek teljes mértékben megfeleljen. Lehet, hogy nincsenek eget rengető nagy viták a felek közt, de már a kis összezörrenések is valamilyen szinten súrlódások. Én így látom.
2011. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy lehet súrlódásmentesen leélni sok évet, talán úgy, hogy mindkét fél csak tűr és nem foglalkozik a saját igényeivel.

Szerintem igenis szükség van súrlódásokra, mert csak ezek által tudunk egymáshoz csiszolódni. Ha elég toleranciával, intelligenciával, egymás iránti megértéssel, szerelemmel rendelkeznek a partnerek, akkor ezeket a súrlódásokat nem hagyják veszekedéssé fajulni és a kapcsolatuk előnyére fordítják.

2011. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!

Csak azért kérdeztem mert én fél éve élek együtt a barátommal, és nálunk úgy van hogy mindent megbeszélünk, mert ha nem akkor abból késöbb nagyobb baj lesz!

mostanába egyre több problémánk van, ez részben miattam:(

nem veszekszünk, inkább megbeszéljük, és ha nem beszélünk az sem tart 1 óránál tovább!!

Csak arra lettem volna kiváncsi hogy ez másnál hogy van4 vagy lehet e tenni ellene!

de akkor ugy látom hogy egy véleményen vagyok sokakkal, akik azt mondják h nem kell tűrni, és minden kapcsolatban vannak kisebb problémák!

Még egyszer köszi!:)

2011. jan. 4. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!