Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? (Tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? (Tudom, hogy ezt nekem kell eldöntenem, csak megerősítésre van szükségem. )

Figyelt kérdés
2 hónapja járok a barátommal, nem vagyok belé szerelmes, ha nem találkozunk hiányzik, jól kijövünk, de nem érzem azt a nagy fellángolást. Ráadásul az exemet még mindig nem tudom elfelejteni, pedig tudom, hogy esélytelen hogy újra legyen köztünk valami, és csalódtam is benne, mégse tudom elfelejteni.A probléma az, hogy van egy harmadik, akinek viszont nagyon tetszek, én 19 vagyok ő 29. A korkülönbség nem zavar, 23nak néz ki, helyesebb mint a barátom, tudja hogy tanácstalan vagyok, nem randizok vele mert barátom van, de néha felhív, ír, érzékelteti velem, hogy ő még nem adta fel. Kicsit hasonlít is az exemre, azt hiszem ezért tetszik ennyire. Nem tudom mi legyen, szakítsak-e vagy ne. Érzem hogy nem lesz hosszú ez a kapcsolat, csak nem tudom mikor, hogy döntsek, nem akarok játszani a barátom érzelmeivel se. Az a baj, hogy félek a csalódásoktól is, nehezen viselem, és a pasik általába félreismernek engem. Azt hiszik, hogy ha egy lány szép, csinos, akkor mindjárt egy plázacica, akinek nincsenek érzelmei és nyugodtan lehet vele szórakozni, pedig én nem ilyen vagyok. Csak most azért vagyok ilyen nehéz helyzetben, mert nem érzem hogy szerelmes lennék a barátomba.
2011. jan. 4. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
3-ik.!!hidd el a barátod sem fogalkozna a te érzéseiddel ha egy olyan csajjal találkozna aki hasonlít a régi szeretett exére!!!
2011. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem, ha nem szereted akkor egyértelmű, én szakítanék vele. Legalább is én akkor vagyok együtt valakivel ha szeretem. Nekem is volt egy párkapcsolatom...Több mint egy éve voltunk együtt...az elején szerettem aztán megtetszett egy másik fiú...és a barátomat sem szerettem már úgy mint régen...csak kínlódás volt már az egész :S mindig csak veszekedtünk :S Szóval szerintem ha nem szeretsz vkit akkor fölösleges vele lenni :) Én összejöttem azzal a fiúval aki tetszett és nagyon boldog vagyok vele 6 hónapja :)
2011. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De ha nem érzel semmit sem a jelenlegi barátod iránt akkor még is miért vagy vele?


Mi van ha ő érez valamit irántad ?


Nem értem a lányokat, komolyan , ha most nem érzel 2 hónap után semmit sem a barátod iránt, akkor gondolom már 1 randi után sem éreztél semmit sem iránta.


Hogy miért jöttél vele össze azt nem tudom , vagy is van egy tippem , de hát...


Szegény srác, azaz jelenlegi barátodat "sajnálom " mert látom már h ebből az lesz h ő ebből rosszul fog kijönni.

2011. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdtem vele járni, még akkor se hevertem ki igazán az előző kapcsolatomat. Külsőre nem is volt a barátom annyira az ideálom, de nagyon kedves, barátságos,megértő, belső tulajdonságai alapján tökéletes, és ez tetszett, azt hittem meg fogom szeretni, de mégsem sikerült. Ő azt mondta, azért lett belém szerelmes, mert még mindig rejtély vagyok számára, hogy ennyire nehéz rajtam kiigazodni. És az exemről is tud, még ő is adott tippeket, hogy könnyebb túl tenni magam rajta..
2011. jan. 4. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:
ez a ha nincs ló jó a szamár is effektus,a szöveg tudjátok"vártam h beleszeressek",de ugye sajnos nem sikerült,most van egy harmadik,most már nem kell a szamár,jöhet a ló,de a kis csávó sokra megy a te sajnálatoddal,szakíts vele,és majd egyszer rá fog jönni hogy nem vesztett semmit azzal h te kidobtad!!!
2011. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag mind1, hogy mit írok/írunk, már úgy is eldöntötted, hogy mit szeretnél , csak gondolj bele , ha mondjuk ez az egész pont fordítva lenne , akkor az neked hogy esne? Figyelj , menj és beszélj vele, mondd meg neki , h mi a helyzet aztán ...vége.
2011. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"járok a barátommal, nem vagyok belé szerelmes"


ha a 3.at szereted, ne aggódj, jobb lesz ha szakítasz...

2011. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
látod azért nem csak a fiúk tudják így "bántani " a lányokat, hanem a lányok is ...
2011. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudom, csak azt hittem szeretem, de rájöttem hogy ez nem az. egyébként egyszer már szakítottunk 3 hét után és újrakezdtük pár nap szünet után, és akkor is tudtuk, hogy lehet hogy csak pár hetet leszünk még együtt, lehet hogy több hónapot, tehát nem fogom meg lepni valószínűleg, a kérdés csak az, hogy ezt hogy adjam elő neki, főleg hogy ma vagyunk 2 hónaposak..
2011. jan. 4. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!