Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 21 hónapja vagyunk 1ütt,és sajnos nagyon megbántottam 1-2 hónapja... megcsaltam, vissza fogadott...és mikor elkezdett volna bennem bízni akkor megint... de akkor a csaj mászott rám én el löktem de a barátnőmnek nem tudtam meg magyarázni. azóta megint visszafogadott csak nem szeret úgy mint szeretett és nagyon nehezen tudja elfelejteni... szerintetek mit csináljak?:/ mindent megtettem már csokor virágot vitettem hozzájuk de nemnagyon tud felejteni, én viszont az életemnél is jobban szeretem és tudom hogy a leg aljasabb dolog volt amit tettem :/

jöhetnek az oltások meg érdemlem csak adjatok tippeket hogy mit tudnék csinálni :/


2011. jan. 3. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a viselkedéseddel elvesztetted a bizalmát, teljesen elvesztette a beléd és a szerelmetekbe vetett hitét. Ő új esélyt adott, mert annyira szeret, de te megint eljátszottad, és hiába meséled neki hogy a csaj mászott rád, ezt már nem tudod módositani vagy visszacsinálni. Nem lennél ekkora bajban a csaj miatt ha előtte nem kacsintasz félre. Szerintem nem sok minden tudsz már csinálni, csak legyél jó fiu, lesd minden kivánságát, hóditsd vissza, újra fel kell épitened benne az irántad érzett bizalmát, ami rohadtul nem lesz könnyű. Nagyon kell gürizned, hogy sikerüljön, de jobb lesz ha már most hozzászoksz a gondolathoz hogy semmi nem lesz már olyan mint előtte! A kérdés az hogy tényleg szereted-e, mert akkor szerintem nem csaltad volna meg,már bocs.Hihetetlen hogy az emberek mennyire nem tudnak magukon uralkodni, még akkor sem ha van akit szeretnek és tudják hogy nagyon nagy fájdalmat okoznak ezzel neki....
2011. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát igen énsem értem de nagyon bánom :/ sajnos az ember csak utólag okos :/

ő azt mondta hogy tudna újra bízni bennem csak fáj neki még de megveszik értem :/

de sikerülhet ugye?:/

nemakarom többször elveszíteni:/

2011. jan. 3. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor teperjél mint az állat és rövid időre húzd be füled farkad, mutasd neki mennyire megbántad.

Hány évesek vagytok?

2011. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
énis és ő is 17
2011. jan. 4. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!