Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki nagyon bejön....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon bejön. Szerintetek hogyan? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nekem nagyon bejön de nekem fogalmam sincs hogy mit gondol rólam. Finoman hogyan szedhetném ki belőle ugy hogy ő ne jöjjön rá hogy ez volt a célom

(Csak normális válaszokat szeretnék) Előre is köszi.. 14/L


2011. jan. 3. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

piszkos módszer... de egyik ismerősömnek bevállt...


kérd meg egyik barátnődet hogy beszélgessen vele... aztán egyszercsak terelje erre a témát... és akkor lehet bevallja


bocs... jobb ötletem nincs...

2011. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen elösször én is erre gondoltam de aztán elmesélte hogy volt/van egy olyan lány ismerőse aki így akart vele összejönni szóval ezt a témát inkább hanyagolnám :S
2011. jan. 3. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha ezt elmesélte, akkor ismeritek egymást, és szoktatok beszélgetni. Meséld el neki pl. hogy nyomul rád egy pasi és már nagyon eleged van belőle, nem tudod mit csinálj... hátha kiderül valami a reakciójából
2011. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm..
2011. jan. 3. 19:12
 5/8 anonim válasza:
menny oda hozzá, smárold le és a reakciójából kiderül... ha rosszul sül el akk aztmondod h 1 fogadás miatt volt :D
2011. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

naköszz xDD

azért kiváncsi lennék a te arcodra.. ha valaki ezt csinálná veled.

Am végülis jogos válasz

2011. jan. 3. 19:16
 7/8 anonim válasza:
hát attól függ h ki csinálja... :D de ha jól nézel ki akk nemfog megsértődni hidd el
2011. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom sokan mondják hogy az vagok csak pici husi van rajtam és nagyon kevés az önbizalmam ilyen téren.. pont ezért meg van pár hülye osztim akik ezt tudják és direkt ezzel szekálnak
2011. jan. 3. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!