Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Hogyan kezelitek azt, hogy napokig nem látjátok a szerelmeteket? Én konkrétan az őrület határán vagyok néha, és semmi nem megy nélküle.

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd idővel könnyebb lesz. Addig is sokat levelezzetek, beszéljetek telefonon. Valamennyire enyhíti a "tüneteket".
2011. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tartok 1-2 szextársat...
2011. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 emlya ***** válasza:

Így van, a távolág a kis tüzeket eloltja, a nagy tüzeket pedig FELLOBBANTJA!!!!

Szóval kitartás.

Én 2 és fél hónapig bírtam, úgy hogy nem láttam a páromat, aztán vége lett, mivel minket 3500 km választ el és ki tudja egyáltalán látom-e, de én most is szeretem...

A lényeg, hogy ha akarod ki tudod bírni.

Próbáljatok meg minden nap beszélni emailbe, vagy telefonon.

Kívánok Neked sok erőt és kitartást!!!!

2011. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fülünyúl ***** válasza:

Személy szerint eddig távkapcsolatot nem láttam megmaradni, de nem akarlak elkeseríteni. Ha nincs mód max. fél éven belül egy helyen lenni, akkor érdemes már most abbahagyni.

Sok pár hitegeti magát, hogy a szerelmük erősebb, a távkapcsolat azonban sosem jó. Vagy azért szűnik meg mert már nem bírják idegekkel az állandó távollétet, vagy azért, mert egy idő után valamelyik félnél 'helyben' megjelenik egy harmadik személy...

Nekem is volt még az egyetem alatt távkapcsolatom, mondhatom hogy nem is lett hosszú életű, egyikünk sem tudta megvalósítani, hogy a másikhoz odamenjen.


Azért sok sikert, hátha neked összejön.

2011. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Másfél éves távkapcs. Mi se bírjuk, de muszáj:( Napi szinten több órányi beszélgetés. Ált. 2 hetente tudunk csak hétvégézni, de volt már olyan is h 6 hétig nem taliztunk. Kegyetlen de birni kell. Remélem hamarosan már összeköltözés lesz. Csak a fránya anyagiak miatt nem tudunk rögtön összeköltözni. Nekem sokat segít h nem gondolok rá h nem tudunk talizni, és h nem is várom a következő randit. Na ezt lehet h igy nem érted, de az a lényeg h agykontrollal bírom.
2011. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy távkapcsolatom nem rég

9-10 hónapig tartott, és úgy kb. 2-3 havonta tudtunk találkozni, mégis kibírtuk

de sztem egy hónappal sem bírtuk volna tovább

nem baj ha nem bírod, nem a te hibád és szerintem ne erőltesd

2011. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a páromnak úgy alakulna az élete, hogy vidékre, netán külföldre szólítaná a kötelesség, habozás nélkül vele mennék.
2011. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
énis távkapcsolatban vagyok már 10 hónapja, naponta beszélünk msnen, telefonon és ki lehet bírni.
2011. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is, mint az egyik előttem szóló, már több, mint 10 hónapja vagyok távkapcsolatban, de minimum minden másnap beszélünk skypon vagy, ha az nem megy, akkor legalább 1-1 sms-t váltunk egymással. Igaz, így is össze tudunk veszni, és nehezebb a békülés a távolság (3000 km miatt). Hozzá tartozik, hogy eddig csak 1 hetet találkoztunk, és pár évig, míg kint dolgozik, addig kb. 5 havonta tudunk majd 1 heteket találkozni. Bár törekszem arra, hogy kellő nyelvismeretet szerezve ki merjek menni oda.
2011. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!