Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Bejön nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejön nektek egy romantikus srácc?

Figyelt kérdés

Először is szeretném megkérdezni a kedves lányokat hogy van közületek olyan aki a romantikus beállítottságú őszinte srácokat kedveli ? Mivel én az vagyok de eddig úgy nézz ki hogy egy nőnek sem jövök be :( most miért gond az hogy egy buli helyett egy közös vacsorát sokkal többre értékelek vagy egy sétát. Esetleg hol tudnék olyan lányokat megismerni akik pont ezt szeretik egy srácban?


előre is köszönöm a válaszokat :)


2011. jan. 2. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem elég egy kapcsolathoz, hogy romantikus meg őszinte legyél.
2011. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

bejön, de ha nyálas és papucs meg túlzottan ragaszkodó az már nagyon nem.

én valamikor többre értékelek egy bulit, hangulatfüggő:D lehessen vele szórakozni meg hülyülni, lazulni...de persze néha legyen romantikus is:)

2011. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Párom is hasonló tulajdonságokkal rendelkezik, és nagyra értékelem benne:) Szerintem a legtöbb lány is így van ezzel, ha egy fiú romantikus, az csak előny.

Ettől persze még éppen Te nem fogsz minden lánynak tetszeni, aki szereti a romantikát, érted, ugye?

2011. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
értem én ,csak nem tudom miért nincs szerencsém :(:( , hogy egy olyan lányt találjak aki épp ezt szeretné bennem.
2011. jan. 2. 21:59
 5/13 anonim ***** válasza:

valszeg ez a tulajdonságod nem olyan magával ragadó, feltűnő a lányoknak. ez általában csak a párkapcsolatban derül ki h romantikus vagy-e.


legyél jófej, szórakoztató, kicsit rámenős, nagydumás....engem inkább ezek fogtak meg eddig minden barátomban. ne mutasd ki rögtön h milyen érzelmes vagy.

2011. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem bejön, de ne legyen túl nyálas. ne legyen döntésképtelen és ne úgy nézzen ki mint egy rossz b*zi. azon kívül ha csak arról tudsz beszélni,hogy mennyire szereted a barátnődet, vagy anyukádat vagy ilyesmi, az nagyon irritáló.


14L

2011. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne keseregj el, mert lehet, hogy idáig rossz ajtón kopogtattál. Meg tudod se a srácokra, se a lányokra nincs ráírva, hogy szereti a romantikát. Ez szerintem menet közben derül ki, mikor a felek megismerik egymást, mert elég gyorsan kiderül, hogy a discót vagy egy közös mozit részesít valaki előnyben. :)
2011. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
keseredj el (este van és vizsgaidőszak :) )
2011. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha 17-22 között, akkor szerintem nem sok esélyed van a hasonkorú lányokkal, mert ők még bulizni akarnak, stb. Ez a tulajdonság inkább a komoly kapcsolatot kereső lányoknál fog bejönni.

Szóval szerintem várd ki, megtalálod az igazit.


Hogy hol NEM találsz ilyen lányokat: disco, pub, stb.

2011. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hiába vagy romantikus, ha közben csúnya vagy. Ellenben ha jól nézel ki, akkor az se zavarja a nőket, ha bunkó vagy.
2011. jan. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!