Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1évesek leszünk a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1évesek leszünk a barátommal. Szeretnék neki valami meglepetést. Mit adjak neki? Vagyis milyen meglepetést?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
1 évesek? Hát akkor egy új cumisüvegnek biztosan örülne.
2011. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobban hangzik úgy, hogy 1 éves párkapcsolat mint hogy 1 évesek lesztek:) Hát valami értékesre gondolnék, de ha tudod miket szeret akkor könnyebb dolgod van. Ha nem tudod mit kéne venni akkor szerintem egy ajándék boltban szét nézhetsz és ami olyan azt megveszed. Vagy így hirtelen ötlet, közös kép egy szép keretben? egy szép karóra? egy nyaklánc aminek örülhet? te ismered a párod ízlését:)
2011. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem most volt a 2. évfordulóm és én egy levélben leírtam, hogy szerintem hogy telt el az évünk és jelenleg miket érzek:) nem nagy dolog de nagyon örült neki a párom és nagyon megható volt:) (mivel mi nem vagyunk a mindenből ünnepet tipusuak)
2011. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 1 éves évfordulóra csináltam egy albumot. :) Rengeteg képünk gyülemlett fel egy év alatt, azokat időrendben beragasztgattam az albumba. Találtam 2009-es mozijegyeket, azokat is beletettem, és minden képhez, vagy kis emlékhez írtam pár mondatot. Nagyon nagyon örült neki. :)
2011. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Én ezeket tudom ajánlani. Igaz nem kifejezetten 1 éves fordulós ajándékok, de hátha találsz közte valamit :]


- lufiból elkészíteni valami kis kedvencét, vagy lufiba töltött ajándék

[link]


- feketéből meleg italra átszíneződő bögre

[link]


- vmilyen jegy (koncert,színház, meccs)


- kívánság lámpás

[link]


- palackposta : üvegbe, szép idézettel körbeégetve


- 365 db idézet, szöveg, saját gondolat vagy más-más nyelven a szeretlek, masnival átkötve egyesével ( minden nap 1-et elolvashat és akár neked ezeket sms-ben el is küldheti) és ezt a sok-sok idézetet valamilyen szép dobozban átadva neki ( én pl. találtam egy nagy plüss macit ami egy szivecske dobozt tarott a kezében :]


- scrapbook (amit már írtak is) tehát fényképek, gondolatok, rajzok, jeggyel, emlékekkel


- torta, amin a közös képetek van


- régi újságokat összemontázsolsz, gépen megírod a ti kis cikketeket és közé ragasztod, és bekeretezteted.


- Gravíroztatni vmit, oklevelet készíteni személyre szólóan neki.


- gyertyafényes vacsi, zene, fondü, pezsgő, és közös fürdőzés


- párna, bögre, közös fényképetekkel


- varrhatsz is neki egy párnát, belehímezheted a "szeretlek" szót, vagy kitömhez egy plüsst és annak a pólójába hímezni pl. a monogrammotokat


- elvihetsz egy kényképet és karikatúrás rajzot csinálthathatsz rólatok :]


- 1-1 gyűrű egyikbe (amit te fogsz hordani) az Ő nevét, másikba (ami az övé lesz) abba a te nevedet gravíroztatni.


-3 napos wellnes- hétvége :]


Remélem tudtam segíteni :]

2011. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hűűű :) nagyonszépen köszönöööm !! :)
2011. jan. 8. 09:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi elosztottuk: évforduló a barátomé, félévforduló az enyém. Én szeretek valami finom vacsit vagy ebédet csinálni neki, tartani egy "ez a nap rólad és rólam szól" napot. :-) A kaja azért jó, mert tudod, minden férfi szívéhez, a hasán át vezet az út. Emellett kettesben lenni, összebújni, szerelmeskedni, beszélgetni, pezsgőzni. Ez akkor jó, ha Te teremted meg a körülményeket. :-)


u.i.: én is azt szoktam mondani, hogy egy évesek leszünk meg máfél... :-D

2011. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!