Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy olyan srácot, aki viszonozza azt, amit érzek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, de sokan azt mondják h koromhoz képest érett (jó értelemben)... megértő barátnak tartanak, még szépnek is, szóval nem tudom mi a baj velem.. :/ van fiú és lány barátom is, elég sok, de a barátságon kívül semmi más nem alakul általában..

hirtelen szeretek bele a srácokba, és nagyon tudom szeretni őket, de valahogy mindig vége lesz a kapcsolatnak, megcsal, stb.

pl.: nemrég egy idősebb sráccal (9 évvel idősebb) voltam nagyon jóban, és úgy tűnt, h neki is maximálisan megfelelek, de ő pesti, én pedig elég távol lakom pesttől. így neten és telón beszéltünk, de egy ideje nem ad jelet magáról.. mondjuk mit is vártam? szóval nagyjából ennyi, nekem nem jön össze. :S és ez nem az első eset.. :/

szerintetek miért?


2011. jan. 2. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
13 éves vagy! Még adnod kellene magadnak időt arra, hogy játssz, meg barbizz, nem ezzel kellene még foglalkoznod...
2011. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kamuuu ***** válasza:
Oh pesti vok...XD:D hát nem tudom próbálj olyanokkal alkotni valamit akik közelebb laknak?:O
2011. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi h ilyen hamar válaszoltatok, elgondolkozok ezeken:)

de azért még mindig idegesít h eddig vajon miért vágtak át.. :S

2011. jan. 2. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy 21 éves FELNŐTT ember nem fog egy kislánnyal járni, sem kavarni. LECSUKNÁK szegényt...

Ezen az oldalon minden második 16 év alatti kislány azt írja, h "mindenki szerint érettebb vagyok a koromnál és a korombeliektől". Hát ez egy büdös nagy hazugság!!! Ugyanolyan gyerek vagy, neked még nem való pasi. Játszál inkább, ebben a korban azt kell csinálni...

2011. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ELőző vagyok. Bocs, egy kicsit durván fogalmaztam, de lényeg ugyanaz. 13 évesen ne akard, h bármelyik pasi is akarjon tőled vmit
2011. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
semmi baj.. amúgy csak az a furi, h változik a világ.. most úgy komolyan gondolj bele hány lány barbiezik például? -.-
2011. jan. 2. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, én szívesen barbiznék ha lenne időm rá. Valamelyik nap elmentem unokatesóimhoz egész délután barbiztam velük, meg kirakóztam, emg társasoztam....szívesen visszamennék a te korodba. 18/L
2011. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!