Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzott féltékenység? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott féltékenység? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Előre is bocs, kicsit hosszú lesz.

Több, mint egy hónapja vagyok együtt a barátommal. Szeretjük egymást. De, sajnos a héten, kb mindennap veszekedtünk.

Az egyik veszekedésünk abból indult, hogy itt GYK-n olvastunk közösen egy kérdést: >"Iskolában szex"?!< Mondtam, hogy nem normálisak(akik iskolában..). Erre a barátom mondta, hogy volt ilyenbe része, rá kérdeztem, hogy kivel, mivel, hogyan. És elmondta, rá kérdeztem, hogy meddig volt együtt a lánnyal, mondja: "2-3 hónapig". Ez kb. 1 éve volt, vagy több, de én nagyon ki borultam. Másnap megint össze vesztünk,és sajnos kicsúszott a számon valami nagyon csúnya:(" akkor inkább menj XY-hoz és dugd meg") (hirtelen haragú vagyok, ilyenkor mondok sok olyan dolgot, amit meg bánok). És valahogy minden volt barátnőjét "Utálok", pedig nem ismerem Őket. Szégyenlem magam! Talán túl féltékeny vagyok.

A másik dolog az, hogy mi még nem feküdtünk le egymással, de petting már volt. És elég sokszor van, hogy nagyon "fel izgit" (ő is fel van izgulva, áll neki, minden oké) de még sincs semmi, mikor tudja, hogy már kívánom Őt, akkor inkább abba hagyja.

Amúgy szeret engem, és én is Őt. De valamiért az is nagyon rosszul esett, hogy az a szexes téma szóba jött, velünk meg nincs semmi olyan. Persze, örülök, hogy nem ugrottunk az ágyba első héten, nem kell elsietni, csak nagyon furcsának találom!

A Kérésem/kérdésem az lenne, hogy hogyan léphetnék túl ezen? Mért izgit fel, ha utánna nincs semmi? STB.

Mindketten elmúltunk 17 évesek. (Igaz, én nemrég töltöttem)

Csak komoly válaszokat szeretnék, és kérlek NE oltasok be ez miatt!


2011. jan. 1. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:

a legtöbb bűnöző is megbánja a tettét. Mégsem bocsájtják meg nekik.

Ez rád is vonatkozik, semmi értelme visszanyaliznod magadat, ha mindig megbántod a barátod. Mi ennek az értelme? Előbb gondolkodj, mielőtt kinyitod a szád.

Azt sem tudom, miért borultál ki az előéletén, vagy elfogadod ami volt, vagy nem, és elhagyod.

Nem akar megdGni, sztem a legközelebbi pettingnél erősen utalj rá, hogy már itt lenne az ideje. Ha kell, mondd neki. Sztem nem akarje alkapkodni.

2011. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden bántás nélkül: Túl fiatal vagy!3-5 év múlva már csak nevetni fogsz a kezdeti hülyeségeiden.

Múltra nem féltékenykedünk, ez alap!!!!

Annak meg örülj, hogy nem akart lefektetni rögtön az első alkalommal!

2011. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne a múlton rágodj!Minden párkapcsolat más,mivel a szereplői is mások!Ő most veled van és most csak az a fontos,hogy a ti kapcsolatotok működjön.Kit érdekel,hogy XY-nal hány hét után feküdt le?Annak a kapcsolatnak vége.Egy dolgod van,hogy a tiéteket egyengesd.Nincs annál gusztustalanabb,mikor az ember múltját vágják a fejéhez,amit megváltoztatni már nem tud.Biztos neked is van olyan pontja az életednek,amit ma már másképp csinálnál vagy lehet,hogy nem,de más hibának véli.Mit szólnál hozzá,ha veszekedéskor ezzel támadnának? A szex pedig egy hónap után sem mondható későnek,sőt.16-17 évesen még igazán várhattok vele pár hónapot.Örülj inkább neki,hogy a srác tud nemet parancsolni magának és a pettingnél megáll.Nincs fából ő sem,de nem akar kihasználni.Becsüld meg.A múlt beli lányt pedig ne irigyeld,nincs miért.Vele volt szex,de látod,azóta "ex" kategóriába lépett.
2011. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A férjem exeivel az alapján vagyok jóban vagy nem jóban, hogy emberként milyenek. Van akitől falnak megyek, olyan stílusa van, az ő társaságát nem keresem.

De van egy nagyon aranyos csaj is, vele jóban vagyok.


Ha rájuk lenne szüksége, velük lenne, nem velem. Nekem ez bőven elég.

2011. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a féltékenykedés iszonyat megalázó a másik félnek, és szánalmas a te részedről.

örülj annak, hogy veled van és téged szeret.

a szexnek is eljön az ideje, ha úgy gondolod, hogy kész vagy rá, akkor add tudtára.


még egy hasznos tanács: az igekötőket az igével egybe írjuk. az érettségin különösen hasznát veszed, ha most megtanulod...

2011. jan. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos énis féltékeny vagyok a múltbeli csajokra.Persze csak amelyik jól néz ki.Nagyon nehéz eset,mert úgy látszik,ilyen az alaptermészetünk.Én anyámtól örököltem,az tuti.És ez csak rosszabb lesz,mert mindenkire féltékeny leszel..A lefekvéssel kapcsolatban..tök jó,hogy a pasid nem emel egyszíntre téged a többiekkel,és türelmesen kivárja,míg nagyon megérik a kapcsolat egy jó szeretkezésre!:)
2011. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!