Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek is, meg nem is. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek is, meg nem is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két hónapja ismerem a fiút, nagyon jól megvagyunk. Kb. 2 hete megmondta, hogy tetszem neki, és én is pár napja. De félek egy kicsit a kapcsolattól, mert azt mondják róla, hogy nem jó első pasinak. Mármint vigyázni kell vele, nem megbízható. De az a baj, hogy nagyon tetszik nekem, mind kívülről, mind belülről. Félek a kapcsolattól, nem tudom mit csináljak... Attól félek, hogy átver, vagy csak Az miatt akar velem lenni. Nem tudom, nem ismerem még annyira. Szeretném, ha nem így lenne, és csak azért tetszenék neki, mert tényleg kedvel és vmi különlegeset talált bennem, amit másban nem. Az előző barátnőjével szeptemberben szakítottak. Néztem képeket facebookon, és ott eléggé kompromittálóak is voltak, hogy ez most az alkohol hatása, vagy tényleg ilyen, azt nem tudom :S Kellenek az élmények, de nem tudom mit tegyek...
2011. jan. 1. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Megismered , azt ha mégsem jön be otthagyod...
2011. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!