Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő is szeret, én is szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő is szeret, én is szeretem. Akkor miért nem?

Figyelt kérdés
Egy ideje már szexkapcsolatban vagyok egy fiúval. Egyikünknek sincs senkije. Az elején még tényleg "csak szex" volt, de ez mára megváltozott. beleszerettem és ő is belém. Smseket küldünk egymásnak. Becézgetjük egymást, sokat vagyunk együtt. Mikor találkozunk, olyan mintha eggyüttjárnánk. Már mások előtt sem titkolózunk. Mindig megkérdezik, hogy akkor miért nem mondjuk ki, hogy járunk? Ilyenkor mi mindig azt mondjuk, hogy "Mert nekünk jó így." Pedig nem. Neki se jó mert tudja, hogy így akármikor összejöhetek, vagy csak kavarhatok mással. Nemrég beszéltünk erről, és mondta, hogy szeret de szabad akar maradni. De én nem értem.. Nem kavar mással, pedig van rá lehetősége, pedig simán megtehetné. Én nem kérhetném számon. Akkor most mégis mivan?? Miért nem akarja?
2011. jan. 1. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel így azért eljárhat bulizni egyedül,úgy hogy még az esetleges lelkiismerete sem szól közbe,és megtalálhatja azt a lányt,aki neki bejön teljesen.Te pedig jó vagy tartaléknak,jokernek.


A másik megoldás,hogy ha te eddig nem mondtad ki neki,hogy járni akarsz vele úgy,hogy ki is mondtátok,akkor lehet ő is detto ezt gondolja,és csak fél,nem akarja hogy emiatt eltávolodj tőle,ha épp mint sok esetben ilyenkor,a válasz: nem:)


Remélem valamennyire segítettem.

2011. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszi szépen:) De már kimondtam, vagyis beszéltünk erről és azt mondta h ő is szeret, de 8évig folyamatosan csak "járt" és most szabad akar lenni. De nem értem, hogy miért. Vagyis ha csajozna, akkor megis érteném, de nem.Ha elmegy bulizni, mindig felhív, megbeszéli velem stb. Lehet, hogy csak attól fél, hogy ha ki is mondjuk, hogy "igen mi együtt vagyunk" akkor nem lesz meg az úgymond szabadsága? De ez hülyeség. Mert olyanok vagyunk már most, mint 1 pár. És ezt sem én akartam így.Ő keres folyton. Már majdnem minden nap találkozunk. Akkor most mivan???
2011. jan. 1. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.


Legközelebb,csókold meg rögtön amikor találkoztok.

De úgy 3-4 percre.

Ha ő elhuzná kicsit is magát,akkor gyengéden szorítsd meg a karját.

Utána mondd,meg neki,hogy ne vágjon a szavadba,és hallgasson meg.

Ezután mondd el,hogy járni akarsz vele úgy,hogy ki is mondtátok,mivel neked ez így nem jó.Viszont te nagyon szereted,az életed rábíznád.Mondd hogy nem egy ketrecben akarod tartani,a szabadsága ugyanúgy megmarad.Azt akarod hogy boldog legyen,de ha kimondjátok semmi nem változna,csak az,hogy te még jobban boldog lettél.


Szóval éreztesd vele,hogy tényleg szereted,mivel lehet,hogy a "8éves járás" után,már igazából nem is hisz az efféle dolgokban.


Amúgy hány évesek vagytok?

2011. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én 19múltam, ő 28. Tudom, kicsit nagy a korkülönbség, de teljesen megértjük egymást, jól elvagyunk:). de mi van, ha azt mondja, hogy "bocs nem"? Olyan megalázó lenne. Én nem akarom elveszíteni. Nem vagyok az az érzelmes fajta, de benne valami megfogott. Ő olyan különleges. A korombeli pasik nekem túl nyálasak, érzelmesek. Most meg ugyanolyan nyálgép lettem mint ők:D
2011. jan. 1. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:

És még mindig én vagyok..


Melyik a jobb?

Belerokkansz,hogy nem tudod,hogy ő végülis mit akar,vagy pedig azt mondod,jó nem kellek neki,de legalább esténként nem úgy fekszek le,hogy beleőrülök,hogy ő mit gondolhat,ha így megkérdezném,ahogy ez a hülye leírta itt:)

2011. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!