Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni hogy az ex pasim könyörögje vissza magát?

Figyelt kérdés
Ehhez hozzátartozik hogy miután szakított velem sokat voltunk együtt de most szilveszterkor rettenetesen összevesztünk.Megharagudott rám mert olyat találtam neki mondani,de úgyérzem jogos volt azok után ahogy ő bánt velem!
2011. jan. 1. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
sehogy
2011. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy normális, ha expasikkal foglalkozol.. mindig jön másik.. és jobb esetben jobb is..
2011. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű, de mégis nehéz. Csak várni kell. Ne foglalkozz vele. Ne keresd a társaságát sehogy (msn,telefon,sms, sehogy!), ha ő keres ne lelkesedj. Egy idő után (pasifüggő, hogy ez mennyi idő)elkezdesz neki hiányozni. Egyre gyakrabban fog keresni, próbálkozni fog. A végére már könyörögni is. Tapasztalat. Hasonló helyzetben voltam én is. Az én pasim soha nem volt az a könyörgő fajta, mégis 1hónap után, bombázott a bocsánatkérő emailekkel, szó szerint könyörgött a végére.
2011. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Viszont lehet benne valami hogy nem vagyok normális ha foglalkozom még mindig vele de nagyon szeretem!Az utolsó válaszadó tanácsát megfogadom!Remélem beválik!Bár nem tudom ennek a pasinak az esetében nem lesz-e nagyobb a büszkesége minthogy megkeressen majd!
2011. jan. 1. 15:29
 5/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:

ha nem fogsz vele foglalkozni a végén majd még jobban megharagszik rád.....és a harag legyőzni a másik hiányát:S

Szóval csak óvatosan:)

Azt megtudhatnám mit mondtál neki?

2011. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval nagyon bepörögtem rá és mondtam neki hogy necsak akkor hívjon fel a d..ni akar csak arra talál mást!Erre mondta jólvan!Erre én akkor ro...dj meg a k..iddal együtt!Már bánom hogy ilyet mondtam de annyira rosszul esett ahogy előtte bánt velem és én nemmehettem vele szilveszterezni!
2011. jan. 1. 16:26
 7/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Szóval egy olyan fiúval akarsz együtt lenni, aki csak a szex miatt van veled?:S
2011. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát én azt szeretném ha nemcsak az végett lenne velem!Ezekszerint semmi esélyem nincs hogy ő megekeressen ezekután?Vagy valahogy azért lehetséges hogy rendeződjön a dolog?
2011. jan. 1. 16:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Saját magadat alázod, már bocs..

Ha már ilyen feltételezésben is felmerül, régen rossz..

Nehogy már még Te nyalj... szánalmas.. -.-

2011. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van!Majd ha akar valamit megkeres!De remélem tudok hozzá akkor kemény lenni!Így lenne értelme?
2011. jan. 1. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!