Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet, hogy beleszerettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés

Fél éve összetörték a szívemet, emiatt sokáig úgy éreztem már soha nem leszek boldog, szerelmes ismét. De néhány hónapja megismerkedtem valakivel... Először fel sem tűnt jóformán hogy ott van, csak akkor lettem rá igazán figyelmes amikor barátnőm elkezdett áradozni róla. Akkor még persze abszolút nem gondoltam rá úgy, mint pasira. Esetleg mint az a srác, aki talán véget vet egy évek óta tartó kapcsolatnak (barátnőm részéről). Persze ebből semmi sem lett végül. Azóta viszont egyre több közös programunk van (iskolai esemény, és most szilveszter) és úgy érzem egyre inkább... vágyom rá. Mást nem tudok mondani. Állandóan rá gondolok, de még nem merném konkrétan megnevezni az érzést. Testi vonzalom is van, persze, de valahogy mégsem ez a domináns... Pedig nem jöttünk össze, mégis vágyom rá, csak ezt tudom mondani. A közelségére, az érintésére, arra, hogy jobban megismerjem. Néhány jelből azt szürtem le, hogy én is tetszem neki, de azért nem mernék erre sem megesküdni.

Szerintetek miért van ez? Lehet ebből szerelem? Vagy már az?


2011. jan. 1. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak egy fellángolás, de lehet még belőle szerelem, bár...
2011. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet belőle szerelem, csak előbb ismerd meg jól és ne próbálj kitalálni magadnak egy képet róla, mert utána elég rossz lesz, ha az elképzelt "ideálod" egyáltalán nem is olyan, mint amire gondoltál.
2011. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Még nem szerelem, csak tetszik neked és vonzódsz hozzá:)

Remélem elfeledteti majd veled azt a csalódást.

2011. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ma 13:03

Köszi, ez kedves:)

2011. jan. 1. 13:10
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha felvenném msn-re, kezdeményezésnek nézné, szerintetek?

Mert nem vagyok olyan, és nem is az lenne a célom. Csak szeretném elkérni tőle majd a tegnap esti fotókat. Vagy arra jó a facebook is?

2011. jan. 1. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Vedd föl
2011. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!