Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez miért esik nekem rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez miért esik nekem rosszul?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy kb. 30 perce bálban voltam a bátyámmal és a haverjaival. A bátyám kitudott "kapcsolni" agyban és önfeledten szórakozott/ik. Neki van nője, de neki most ezzel mákja van, mert a csaja nem volt vele/ünk...Én meg amikor megkajáltam jól éreztem magam, de miután elmentem táncolni egy kicsit. Egy sz*r érzés fogott el. Én voltam az egyik legfiatalabb (18) a bátyám meg 27 és a haverjai is közelednek a 30-hoz lassan. Nekem meg a haverjaim akikkel jól kijövök, de messze laknak tőlem és ezért nem mentem el velük bulizni...Emiatt, hogy a muterom ne baszogasson, hogy csak itthon verem a f*szt elmentem a bratyómmal és a haverjaival az itteni bálba. Ebben a bálban csak egy sz*r dolog volt. Az, hogy mindegyik már feleség, férj vagy pedig partner kapcsolatban él és 40 évesek szinte mind. Kivétel a bátyám meg a haverjai. Mindnek volt/van csaja. Csak nekem nincs és amikor táncoltam láttam, hogy ki hogyan táncol a nőjével. Nekem ez meg sz*rul esett. Nem tudom pedig, hogy miért, mert eddig egész jól megvoltam úgy nők nélkül(Ugyan voltak próbálkozásaim, hogy szerezzek barátnőt, de azok rendre kudarcot vallottak sajnos...). A korombéliek mind diszkóban vagy pedig házibuliban zúznak/tak. Csak én vagyok ilyen h*lye, hogy nem korom béliekkel zúzok. :(


Szerintetek mit tegyek?

ui.: Bocs, hogy ennyire hosszú lett, de s*ar a kedvem is ráadásul. :(


2011. jan. 1. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül én is itthon vagyok bizonyos okok miatt nem bulizhatok. BUÉK ne csüggedj!
2011. jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

figyelj, nem te vagy az egyetlen aki nem discoba van hasonló korú társaival. én is itthon vagyok tudom ez nem vigasz, de most felesleges emiatt búslakodnod.


és attól miért leszel hülye, hogy nem korodbeliekkel bulizol? ez hülyeség.


inkább fel a fejjel és ne legyél szomorú :) boldog új évet ;)

2011. jan. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem az...Hanem bennem elindult ilyen leblokkoló folyamat ahogy megláttam az emberek, hogy táncolnak egymással. :S Nekem meg a nincs kivel kategória jutott. :*-(
2011. jan. 1. 00:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Tévedsz..nem minden korod béli található meg a discóban.

Az én gyerekeim is itthon voltak ma velem.

(Jó, igaz a lányom most szakított a barátjával, érthető, hogy nem vágyott buliba)

De egyébként sem bulizós/ak.

2011. jan. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ez nekem elindított, ilyen befordulást nálam és egy kicsit felkúrt ez agyban. :(
2011. jan. 1. 00:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk őszintén szólva én se vagyok ez a nagy buliba járó típus...
2011. jan. 1. 00:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kicsit érzékenyebb az ember,de gondolj abba,hogy ők csak most ezen a napon szedték így össze magukat,előtted ,eg van még 365 nap,és bármikor táncolhatsz Te is,akár nem korodbelivel is..Lazulj!
2011. jan. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudom milyen rossz az , ha mindenkinek körülötted van párja te meg egyedül. És mi van ha egyszer fordul majd a kocka, és majd neked lesz valakid, és a bátyjádnak meg az ismerőseidnek nem vagy épp akkor fognak szakítani? Akkor meg majd te fogsz virulni :)

Ez most így történt, de ne gondold azt, hogy mindig így lesz. Az sem kizárt, hogy a következő Szilveszteren már lesz barátnőd. Mondom csak fel a fejjel!

2011. jan. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már kijöttem a befordultságból. :)


Csak szerintem kicsit a pia is rátett erre az érzelgésre. :) Majd ebben az évben összeszedek egy gyönyörű leányzót. :)

2011. jan. 1. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!