Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok arab él Magyarországon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emlya kérdése:

Sok arab él Magyarországon? Lányok, nektek is bejönnek az arab fiúk?

Figyelt kérdés

Imádom az arab fiúkat, jártam is eggyel,ő egyiptomi volt,

aztán haza jöttem és távkapcolat lett belőle, aztán vége lett a távolság miatt.

Úgy szeretnék megismerkedni Magyarországon arab fiúval.

Csak értelme válaszokat várok.


2010. dec. 31. 06:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%

sok arab orvos él itt

tessék keresni egyet =D

2010. dec. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Fiatalabbakra gondoltam. (= Én még csak 21 éves vagyok. (= (= (=
2010. dec. 31. 06:58
 3/33 anonim ***** válasza:
66%
hát inkább sok cigány él
2010. dec. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Engem a cigányok nem érdekelnek, én csak az arabokat szeretem és számomra ég és föld a különbség köztük.

Szóval ha valaki ismer ilyet akkor irja meg legyen szives.

2010. dec. 31. 08:16
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyiptom kivételesen egy nyugatiasodottabb arab társadalom. De a legtöbb helyről származó arab egy nem arab nőt csak szexre használt tárgynak tart, még ha ezt néha jól titkolja is. Sokszor a szír vagy a kevés jordán keresztény srác normális, mert ők ember számba veszik (a nem muzulmán és arab) lányokat is. Orvossal kezdj csak, a többi srác mind kint akar előmenetelt, amibe nem fér bele egy magyar feleség! Az orvos vagy nyugatra megy, vagy marad. Tehát nem te leszel az idegenebb. Ezért még vonzó is lesz neki, a fehér EU-s feleség lehetősége.


Vallásilag és kulturálisan is toleráns vagyok. Sok arab ismerősöm van, olyan egyetemen jártam kint, ahol sok arab srác volt. Jó szeretők, de akik nem keresztények nagyon csalfák.


ui.: Vigyáz nekik nem egyszer hosszabb a nemi szervük, mint a feketéknek. Könnyen fájdalmasan hosszú tud lenni, a legtöbb pózban. Viszont rengeteg kis péniszű is van köztűk. Vicces.


28L

2010. dec. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
70%

3 bnőmnek is arab pasija van:P


Bár nem tudom miért van ez..

De ez alapján arányukban sokan vannak.

2010. dec. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos információkat.
2010. dec. 31. 08:21
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.


Ja ha gondolod, küld el közösségi oldalon lévő profilod címét, vagy csak egy-két képet és infót bemutatkozás és elvárást. És akkor néhány rendesebb szingli arab barátomnak elküldőm a linket.


28N

2010. dec. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Az nagyon jó lenne =)

Nagyon megköszönném, privátban elküldöm a nevem és facebookon ha megkeresnél, akkor láthatnád a volt a barátom is. Így jó neked?

2010. dec. 31. 08:29
 10/33 anonim ***** válasza:
36%
Igen természetesen. Jó év lenne, ha két kényszer szinglivel kevesebb lenne jövőre. Persze ezt mondani még korai.
2010. dec. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!