Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lesz a legjobb megoldás ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lesz a legjobb megoldás ha szakítok nem?!

Figyelt kérdés

Van egy pasim..több mint 2 hónapja járunk.. tegnap azt mondta ma felhív hogy akkor hogy lesz a szilveszter és beszél anyuval hogy engedjen el (mondtam is anyunak hogy engedjen el azt mondta oké de akkor beszél a barátommal..) meg mondtam neki tegnap hogy legyen ma msn-en..erre fel se hívott ma.. msnen se volt egész nap. Magyarul lese szar.. de ha holnap ha felhív kíváncsi leszek hogy magyarázza ki magát.. pedig úgy volt h lemehetek..teszem hozzá mostanában már eléggé elhanyagol.. majdnem 3 hete nem taliztunk.. igaz beteg is voltam de az csak 1 hét volt.. múltkor már mondtam neki hogy haggyuk inkább.. azt mondta hátha én így akarom legyen de neki rossz lesz az tuti.. aztán írt hogy kibékülünk e mert ő szeret.

jolvan kibékültem vele mondtam neki hogy egy feltétellel ha kicsit komolyabban veszi a dolgokat.. de nincs változás úgyhogy azt hiszem kézbe kell vennem az ügyet.


2010. dec. 31. 00:32
 1/10 A kérdező kommentje:
én 16 vagyok a pasim 18
2010. dec. 31. 00:33
 2/10 anonim ***** válasza:
ezt mindenképpen beszéljétek meg!!!
2010. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia:)

Szerintem beszéljétek meg. Ha nagyon hebeg-habog dobd ki.

És úgyis itt az úúj év kezdj mindent tiszta lappal.soksikert..)

2010. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt kézbe venni max annyi időre míg eldobod , ha nem veszi komolyan a dolgokat és ennyire le se szar magyarul akkor ez csak úgy jó ha te nem vagy igényes,olyan csajt pedig én egyáltalán nem ismerek akinek semmi igénye ne legyen a masinál szembe.Neveld meg egy kicsit szerintem te vagy az első komolyabb barátnője és meg tapasztalatlan nem vagy te az anyuci hogy mindent elnézel neki.
2010. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Qrvára mindegy. Tulajdonképpen már nem is vagytok együtt.
2010. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen én vagyok az első komolyabb barátnője...voltam már nálluk.. meg bemutat szinte mindenkinek.. de ami az utóbbi időben lezajlott az már nem erről árulkodik hogy olyan komoly lenne..
2010. dec. 31. 00:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Na megyek pihizek.. :) köszi az eddigi válaszokat!
2010. dec. 31. 00:40
 8/10 A kérdező kommentje:
ja és még annyit hogy én vagyok az első b.nője akit hazavitt.. mondta az anyja is hogy ő még senkit se vitt haza csak engem.. de ez már teljesen mind1 ha ilyen negatív irányba változnak a dolgok.
2010. dec. 31. 00:43
 9/10 anonim válasza:
Tudod mi lesz a legeslegjobb? Ha leszarod te is! Akkor majd észreveszi, hogy mi a pálya. Hidd el nekem, ha be is mutatott a szülőknek jelentesz valamit neki, és felkeltheted az érdeklődését ha nem keresed egyáltalán. A pasik nem szeretik ha rájuk mászol, és kétségbeesnek ha nem foglalkoznak velük, mivel elvárják, hogy szeressék őket. Majd írj, hogy mi a helyzet! 18/L
2010. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azóta sincs semmi fejlemény.. szerintem ennek már annyi :D
2010. dec. 31. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!