Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexbarátok lehetnek barátok is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexbarátok lehetnek barátok is?

Figyelt kérdés

Azt hiszem elkél egy kis magyarázat a kérdésemhez :)

van egy srác akivel találkozgatok kb. havonta, mindig más helyen, országban, tulképp útitársnak is nevezhetném akivel mellesleg szexelünk.

nem tudom hová tenni a kapcsolatot, mert ismerjük is egymást már eléggé, gyerekkori sztoriktól kezdve mindenről szoktunk dumálni.


2010. dec. 30. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne az alkalmi partner egyben barát is? Nem zárja ki :)
2010. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acel ***** válasza:
szerintem is simán lehet barát, de nálad már ez a kérdés szerintem el van döntve barát és szexbarát is egyben! :)
2010. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért akkor, ha már szexelsz valakivel, meg barátok is lesztek, akik elmondanak egymásnak dolgokat, ez már szerintem nem áll olyan messze attól, hogy jajj ő kell nekem, én ennél többet akarok. Szóval ezzel óvatosan sztem. Legalábbis úgy értem, hogy szexeltek, és mellette nem csak haverok vagytok, hanem már barát az annál több. Szóval ezt én már a kapcsolattól nem érzem túl távol...
2010. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy a szaxbarát egyben barát. Furcsa lenne egy unszimpatiku idegennel szexelni.
2010. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, a gondok ott kezdődnek ha érzelmek is belekeverednek a kapcsolatba, ami tulképp elkerülhetetlen ha két ember fizikailag vonzódik egymáshoz...
2010. dec. 30. 23:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Na de nem mindegy milyen érzések. Az erős szexuális vonzalom és szimpátia azért még nem szerelem.

Én is voltam így, egyszerűen félig meghaltam amikor az a férfi a közelembe jött, imádtam, csodálatos volt, nem lehet szavakat találni a kinézetére, egyszerűen gyönyörű volt, nem is volt egy lúzer, szóval egy kedves férfi volt, mégsem tudtam volna szeretni őt, mert voltak bizonyos dolgok, amik miatt mégse, nem tudom megmondani. Szóval nyugi, baj akkor van, ha szereted az illetőt.

2010. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!