Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar találkozni?

Figyelt kérdés

Szakított velem, eltelt két hónap már!Úgy éreztem kezdek jól lenni, kezdek ismerkedni is másokkal!

Neki azóta már van barátnője, szakítás után pár nappal már volt neki!

Az utóbbi napokban elkezdett velem "foglalkozni"!

Zavarta, hogy jól vagyok, rám írt hülye indokkal, és találkozni szeretne velem, hogy lezárjuk a dolgokat!

Úgy gondolom már mindenki lezárta a maga módján!

Tényleg ez miatt akar csak találkozni?

Hogy megnyugodjon a lelke?

Bennem meg most mindent felkavart!


2010. dec. 30. 23:17
 1/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Talán azért lett új barátnője, mert el akart felejteni téged. Viszont ez nem biztos, hogy sikerült neki, ezért akar veled megint találkozni.

De persze ez csak egy lehetősége, nem biztos, hogy így is van.

2010. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

sokan azt mondják rájött, hogy talán szeret még....nem tudom, hogy akarok e vele találkozni, engem nagyon felkavarna!

Ő azt mondta, hogy zárjuk le a dolgokat, szóval ezért akar!

De ezért én feleslegesnek érzem, mert hát ki ki a maga módján lezárta...

Azért szeretném max. a találkát, hogy hátha, ha meglát előtör belőle a múlt!

2010. dec. 30. 23:25
 3/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Na és attól nem félsz, hogy ha meglátod, megint megszereted?
2010. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem, mert még mindig szeretem:)erős akarok maradni!

tudom, hogy nem akar visszakapni, mert nem ezért akar találkozni, csak furcsa, hogy így most jut eszébe, hogy találkozzunk...vagy ez normális? és attól függetlenül a barátnőjét szeretheti, hogy velem találkozik?

2010. dec. 30. 23:31
 5/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Azért számolj azzal a lehetőséggel, hogy még mindig szeret téged, és újra akarja kezdeni. Bár sejtem, hogy ennek örülnél....hiszen mégiscsak szereted. De azért ne nagyon éld bele magad. A jelek azonban azt mutatják, hogy nem felejtett el téged....;)
2010. dec. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a választ, nem akarom beleélni magam!Mivel van barátnője, és szereti!

Szeretném, hogy beleremegjen, ha meglát!:)

2010. dec. 31. 03:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!