Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Most micsináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány..nagyon ugy tünt hogy összejövünk..msn en nagyon jól elvoltunk meg minden.(lassan 2 éve hogy ismerjük egymást).mikor megakartam csókolni akkor elforditotta a fejét és hát nem lett semmi.azóta nem is beszéltünk meg semmi.de nekem viszont nagyon teccik és nagyon bele szerettem.folyton ő jár a fejemben...másra nem is tudok gondolni..szerintetek könnyebb lenne ha elmondanám neki h mitérzek?

(előre is köszi a válaszokat és bocs a regényér!)


2010. dec. 30. 21:48
 1/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szerintem még ne mond el neki. Miért nem beszéltek? Nincs fent msnen, vagy mi a gond? Nem mersz ráírni? Élőben sem látod soha?

Neked lehet könnyebb lenne ha elmondanád, de ha az érzés nem kölcsönös, akkor sajnos nem sok mindent tehetsz.

Megkérdezhetnéd, hogy miért nem vonzódik hozzád, ha arra kerül sor.

De először kérj tőle bocsánatot a majdnem csókért, és a válaszából megtudod ,hogy miért fordult el.

2010. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

már elmondtad neki mit érzel.. nonverbálisan.. ő elutasított..

a téma lezárva.

veszíteni tudni kell.

2010. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nemkell tudni vesziteni még !!! KÜZDJ ÉS BÍZVA BÍZZÁL !!

Nincsen gól amig nemlősz !!!

HAJRÁ !

2010. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aztmondta mert hogy nemtudna barátságnál jobban szeretni.pedig az előzményekből nem ezjöt le :S
2010. dec. 30. 21:59
 5/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Talán ő csak barátként szeret téged:(
2010. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Veszíteni tényleg tudni kell. De hogy ne érezd azt évek múlva is, hogy lett volna esetleg esélyed nála, próbálkozz be még egyszer nála.

Írj rá, hogy találkozzatok mostanában, mert beszélgetni szeretnél vele. Ha ő nem akar, akkor írd, hogy "Bocsáss meg a múltkoriért, felejtsük el." Így téma lezárva, csaj marad haverkategóriában.

Ha tudtok találkozni, akkor személyesen mondani, hogy szeretnél udvarolni neki, és járni vele, azért volt a múltkori majdnem-csók. Majd figyelni a reakcióját. Úgyis mond rá valamit. Legfeljebb megmondja, hogy más tetszik neki, vagy ő nem így gondolja. Hameg pozitív, akkor már nem majdnem lesz. :) Mindenesetre mondja ki kerek perec, ő mit akar, és azt el kell fogadni.

27f

2010. dec. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!