Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg mindig nagyon szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg mindig nagyon szeretem. Mit tegyek el felejtsem vagy probalkozzak vissza szerezni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem,o viszon mar vagy meg nem :( kell nekem minden aron te mit tegyek ha a hianya is faj
2009. jan. 26. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Van a kutyaharapást szőrével módszer, légy nyitott, ha már te is belátod, hogy nem lehettek együtt keress más fiút. Aki most nem szeret, már nem is nagyon fog sajnos. Ettől még nem áll meg az élet, tapasztalatból mondom. Te tudod mi miatt mentetek szét, lehet-e azon változtatni, de mint mondtam, ha már nem szeret, nem nagyon van mit tenni.


Egykébként te is külföldről írsz?

2009. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért az nem mindegy hogy már nem szeret vagy még nem szeret.Mert ha már nem akkor inkább ne probálkozz,ha nehéz is felejtsd el!Ha meg még nem szeret akkor add bele minden vonzerőd,beszélgess,szemez vele,de csak bájosan
2009. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is valahogy így vagyok most, engem egy hónapja hagytak el másért, de nem tudok mit kezdeni az érzéseimmel. Annyit tudok tanácsolni, hogy ha egy percig is úgyérzed ő nem szeret, akkor hagyd a francba, lehet hogy később csak mégjobban fog fájni!

Legyél minél többet a barátaiddal, az igaz barátaiddal. Menjetek el szórakozni, csináljátok azt amit szerettek, nevessetek sokat, és ne gondolj a srácra. Az idő egyszer mindent megold, csak kitartónak kell lenni :)

2009. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
legyel illedelmes kedves vele,figyelmes.Unepek alkalmabol szulinap valentin vgay valami unnep alkalmabol mindig vigyelneki valamit.Segits neki,bokolj vidd el teazni pizza v vmi.Suliba segits neki.Hivd fel kozbe.Hivd at hozzad vagy te menj hozza hogy lecket csinaljatok.Es alakitsd ki a baratsagot.Utanna flortolj vele bokolj meselj vicceket neki .Ha mar jolmegvagy probald meg olnelni.De csak ovatosan nehogy visszariadjon utanna tobbszor hivd el vhova es tobbszor hivd is fel.Utanan johet a puszi.Es igy fejleszd tovvab a kapcsolatot mig nem er el a csokig es vigyel neki mindig olyan viragot amit szeret.F/13
2009. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon szereted, hiába mondják neked, hogy keress mást!

Mondani könnyű, de megtenni csaknem lehetetlen.


1.


Ha szeretett, és már nem szeret, annak oka van!

Valamiért biztosan beléd szeretett, és volt rá oka, amiért már nem szeret.

Valamit elrontottál vagy elrontottatok, de ez még nem jelenti azt, hogy ne lehessen helyreállítani a kapcsolatot. Próbáld megbeszélni vele, hogy mit és hol rontottatok el! Ha tudod, hogy te hol hibáztál, akkor itt az ideje, hogy változtass rajta!

Kitartás és mindent bele, ha szereted és akarod, hogy viszont szeressen, akkor ne add fel, küzdj érte.

Legyenek céljaid az életben, és ah neked ez a célod, akkor hajtsd végre, és egy nagyon boldog ember lesz belőled. Sok sikert!



2.

Ha viszont még nem szeret, akkor légy olyan, mint akire a legtöbb ember vágyik: Megértő, őszinte, jóságos, családcentrikus, hallgasd meg bármit is mond, és ne légy akaratos, ne tartsd fogva, érezze, hogy szabad! Az igaz szerelemben ne akarj birtokolni, uralkodni, csak szeresd és légy nagyon kedves vele!

2009. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en teljesen egyet ertek az elozo hozzaszoloval!

Sokan konnyen mondjak,h el kell felejteni,nem megy ez olyan konnyen.

Szerintem is kuzdj erte,ha szereted! En is hasonlo cipoben vagyok es ugy gondolom,h ha pozitivan allsz hozza, akkor barmi sikerulhet! Nagyon sok sikert kivanok!:)

2009. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az elso valaszolonak.Igen kulfoldrol meg peddig Romaniabol.Es te?
2009. jan. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!