Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
van 1 barátom. megbeszélte még régebben egyik haverjával h elmegy szilikor bulizni, de csak pasik. de azóta lettem én neki, a barátnője. és most nem tudja melyikünkkel legyen. Mert egyikünket sem akarja megbántani. Mit tennétek?
2010. dec. 30. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
magával vinne
2010. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem vihet, mert csak pasik lesznek ott és én nem mehetek
2010. dec. 30. 17:40
 3/7 Beatrix17 ***** válasza:
A variáció:mész velük és nem kanbuli lesz,vagy B variáció:ők elmennek kanbulizni,te meg barátnőddel!Nálunk volt olyan,hogy én elmentem bulizni2barátnőmmel,pasim elment2haverjával,aztán egyszer csak megjelentek ott,ahol mi buliztunk,és utána együtt afterozott nálunk mindenki!Tehát volt kan buli is és együtt is szórakoztunk!
2010. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
most az egyszer engedd el a haverjaival és te is legyél a barátnőiddel, nem kell pórázon tartani
2010. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha szereted a srácot, engedd hogy oda menjen ahova akar. valószínűleg a haverjaihoz menne, de ha igaazán szeret, akkor veled is. ha csak nem akar téged megbántani, akkor mondd h menjen a haverjaihoz, nem haragszol, majd találkoztok elsején. te meg menj a te haverjaiddal. attól még h együtt vagytok, nem kell összenőni. :)
2010. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de nincsenek olyan barátnőim én itthon ülnék
2010. dec. 30. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinek a helyében mit tennénk? :D
2010. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!