Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 évvel ezelőtt a munkahelyeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 évvel ezelőtt a munkahelyemen megismerkedtem egy fiúval..Mit tegyek? Nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni.

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt a munkahelyemen megismerkedtem egy fiúval.

Nálam szerelem volt első látásra - olyan igazi, térdet megremegtető. Minden jól alakult, de hamar rájöttem, hogy a fiúnak barátnője van (igaz egy pár hónapos kapcsolat volt). Úgy gondoltam kell neki egy kis idő, hogy megismerjen és majd azután eldönti mi legyen velünk.

Sajnos az idő csak telt, de annyira szerettem, hogy sosem léptem, így maradtam szerető. Közben sokszor berágtam,szétmentünk majd újra egy kis idő együtt.. ez így ment csaknem 1,5 évig. közben rengetegszer megbántott de kitartottam. (tisztában vagyok vele hogy nem volt helyes lépés de mindenki a saját kárán tanul).

Fél éve semmilyen kapcsolat nincs köztünk viszont még mindig úgy rajongok érte, mint kezdetben. Normális kapcsolatba nem tudok, akarok belevágni, hiszen nem tartom korrektnek ha egy másik pasit szeretek.

Mit tennétek a helyemben?

Annyira vágyok egy kis gyengédségre és Rá, hogy most hajlandó lennék megint elkezdeni. Anyukám persze tiltakozik, szerinte magalázó a helyzet, de néha azt mondom 3.-nak lenni is jobb mint egyedül....


El vagyok keseredve!


2009. jan. 26. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük racionálisan, olyan fiúba vagy szerelmes, aki mellett csak eltitkolt társ lehettél. Összejössz vele, talán még a másikat is dobja, mi történik? Igen hamar hajlamos lehet megint szeretőt tartani, de akkor már nem te leszel az. Te csak a vélt első leszel...


Mivel a szakításról nem írtál, feltételezem hogy ő már nem akar veled további kapcsolatot fenntartani, talán bevált neki, aki mellett maradt.


Esély rá, hogy ő is úgy megszeressen téged, mint te szeretted őt? Alig van. Mert akkor már felvállalt volna, mint elsőt. Ehelyett már a szeretője sem vagy.


Az információk alapján olyan fiút keresnék ahol az egyetlen drágaság lehetnék.


De ez én vagyok. Ráadásul tudom, hogy miylen nehéz egy szerelmet elengedni. Talán ha várod, hogy magától elmúljon inkább több sebet okoz. Ezért írtam hogy új fiú kéne, aki minden elfoglalna a szívedben. Nyiss a világra, ne zárkózz el ezzel az emlékkel.


Remélem boldogságra találsz.

2009. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!

Ahogy én tudom a másik lánnyal csak azért van, mert "kényelmes". A srác itt van, a csaj vidéken, a kapcsolat minden baja, nyűgje csak a 7végére korlátozódik.

A maga módján szeret engem, csak nem az az érzelgős fajta. Ha írnék neki, hogy kezdjük újra már másnap nálam lenne, de lehet ez is csak a kényelmét szolgálná.

Vlaóban új kapcsolat kéne, de hidd el 2 év alatt semmi :( A fiút akivel jártam elhagytam, mert ugye a másikat szeretem... ördögi kör :(

2009. jan. 26. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:

az elsö válaszolóval egyet értek!!! és még annyit hozzá füznék hogy, ne fuss olyan lovaskocsi után amelyik nem vesz fel....


nem tudom hogy te hogy türöd el azt hogy 2-es számú vagy valaki életében, de én nem türném el. nagyon el lehetsz keseredve hogy még ezt is elfogadod...

2009. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!