Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Zavaró barátnő?!

Figyelt kérdés

A barátommal "távkapcsolatban"(40km) vagyunk, már fél éve. A hétvégén közölte velem, hogy többé nem akarja látni a barátnőmet se nálam, se nála. 2x eljött velem hozzá, mert anyukám elég bizalmatlanul engedett el abban az időben. Amikor ide jött a barátom, akkor is azt hiszem 2x találkozott vele. Minden hétvégén találkozunk, szóval sokszor nem látta. Közölte velem a hétvégén, hogy nem akarja többször látni mert nem bírja elviselni. Ezután még 2 napig veszekedtünk ezen a témán. Tegyük hozzá, hogy én az egész baráti körét ismerem már, sőt elég sok rokonát is. Neki tényleg ennyire sok volt ez, vagy mi történt vele? :S Nem értem!

16/L 16/F


2010. dec. 29. 23:12
 1/7 Edus:) ***** válasza:
100%
talán rád kíváncsi és veled akar lenni nem a barátnőddel..-.-
2010. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont
2010. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán idegesítö a barátnöd nem gondolod? Amúgy is te miattad megy oda és nem a barátnödért..
2010. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első, nyilván nem ez a fő ok, ha a srácnál meg sok haverral, rokonnal találkoznak...

Két tippem van, az első a valószínűbb, hogy egyszerűen nem szimpatikus neki a barátnőd, van ez így, én sem szívesen találkozom olyanokkal, akik nem szimpatikusak.

A másik, ez csak a szemét üldözési mániám kiütközése: nagyon bejön neki a barátnőd és nem bírja tűrtőztetni magát, ha látja. Sőt, esetleg mikor kimentél pisilni, egymásnak is estek. Na jó az utolsó mondatot nem kell túl komolyan venni :)

2010. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

40 km az nem is távkapcsolat...nwekem volt már 400 km is.


amúgy meg igen, hármasban nem jók az iylen randik. kettesben akar veled lenni nyilván nem a barátnődre kíváncsi...

2010. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cleptomaniac ***** válasza:
Ha van egy 3. ember is a környéken, hogy oldjátok meg a szexet? Talán ez a gond, hogy nem lehettek kettesben, de ő már 'játszana lyukra'?
2010. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezek az esetek körülbelül 2 hónapja lehettek. Az oké, de nekem miért kell az ő összes hülye haverját elviselni? Ha felhozom a témát annyit mond hogy hagyjuk inkább..

És a szexet még nem tervezzük, egyszer volt petting.

2010. dec. 30. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!