Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kéne "rajnak" lennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne "rajnak" lennem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akinek tetszettem régen. sokat változott, mert mostanában mindig azt mondja, hogy raj meg ilyen raj... én nem vagyok raj és gondolom megunt mert már hozzám se szól. Tükörbe fényképezés se izgat rólam nincsenek olyan fényképen ahol tükörbe beállnék és csinálnék magamról 200 képet aztán raknám fel fészbukra hogy én milyen helyes vagyok meg milyen raj meg tektonik b*zi... Lányok ti ez alapján választotok pasit újabban hogy mennyire raj?
2010. dec. 29. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Húsos karaj!
2010. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Nem.Engem nem érdekel ki "raj"".Sőt mivel a cigányok körében terjedt el,lesz@rom:D

Majd mehetnek napiszarra meg agyiszintre:D Akkor lesznek csak rajok.

Amúgy meg ha ilyen a csaj,sztem keress másikat.

Az már régen rossz ha meg akar változtatni..

2010. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
raj az régan cigányt jelentett nem? levagyok maradva
2010. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Raj szó inkább hallak csoportos mozgása jelenti!
2010. dec. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Báktáló Shávoróóóóóóó!
2010. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Raj csak cigány lehet.Szóval magyar legyél nem pedig egy hulladék!
2010. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amelyikőtök a cigány, az kösse fel magát az első fára, mielőtt valaki más teszi meg! ha meg nem vagy cigány, nem nagyon lehetsz raj :)
2010. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
raj a csaj IQ-ja
2010. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cigányluvnya.
2010. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!