Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg srácok, veletek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, veletek volt már ilyen? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, aki nagyon szimpatikus nekem és ránézésre meleg, mondták is páran hogy meleg, erre coming outolok neki és kiderül h ő heteró. De mondom ilyen nincs. Nálatok mindig jól működik a gay radar? (homofóbok kíméljenek)
2010. dec. 29. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak diszkréten elhajtott...
2010. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem jöttél be neki,viszont azt sem akarta,hogy sértődésedben elterjeszd róla,hogy valóban meleg.És ezt tartotta kompromisszumos megoldásnak.
2010. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nem erről van szó, csak barátkoznék vele, egyébként van párom, de egy meleg barátnak örültem volna. De mindegy mert így is szimpatikus és barátok leszünk sztem. De megdöbbentem nagyon.
2010. dec. 29. 12:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is meleg haverokat szeretnék szerezni, ha majd beszélni akarsz vagy valami akkor írj egy privát üzenetet aztán le van tudva. :)
2011. ápr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!