Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Lány barátaim szerint iszonyú helyes, magabiztos fiú vagyok, sportos testalkattal (12 év aikido) van egy 4 éves BMW-m, és minden hétvégén bulizok

nem értem, mi a baj?

26 F


2010. dec. 29. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

meleg vagy.

25f

2010. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint manapság kevesebb a felszínes lány, akinek csak a külső számít :) Pl engem alapból taszítanak a magukról sokat gondoló férfiak, mert az esetek 99%ában tényleg csak a külsejében van pozitív.

21/L

2010. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Fiatalabb koromban elég volt meglengetni a kocsikulcsot és mindig akadt egy két csaj de sose hosszú távra, de most ahogy öregszem mintha valami megváltozott volna, már nem érdeklem annyira a csajokat, átnéznek rajtam
2010. dec. 29. 11:16
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Te most hülyéskedsz igaz?Ha eddig a kocsikulcsot elég volt meglóbálni és egyből alakalmi kapcsolataid lettek,lehet sokan kiismertek és tudod egy nőnek nem elég a jó autó.Főleg ha tudják rólad a környezetedben ,hogy eléggé sok nő űlt már ebben az autóban.
2010. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs, mert ahogy a leírásodból látszik is: Felszínes bunkó vagy, akinek más nem számít.


Majd ha megpróbálod értékelni a lányokat akkor menni fog.

2010. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

igen az lehet, pedig itt sokat olvastam, hogy a külső és a pénz sokat számít a lányoknál de ezek szerint nem mindenkinél

én már szeretném komolyabban gondolni a lányokkal de ők ezt nem látják bennem

már családi autót szeretnék /hogy lássák rajtam a szándékot, megkomolyodtam/ de ha lecserélem a "drágámat" lehet nem fogok kelleni még úgy sem...

2010. dec. 29. 11:25
 7/16 A kérdező kommentje:
felszínes lehet, hogy vagyok, de azért bunkónak nem tartom magam
2010. dec. 29. 11:26
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Mert hazudós vagy.
2010. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem minden nő olyan, hogy azt nézi, hogy milyen kocsid van...stb. Pl. én is egy olyan nő vagyok, akinek ez nem számít egyáltalán. Szerintem komoly normális nőnek nem kell egy ilyen pasi, aki ennyire "feltűnő"...Ne foglalkozz ennyire túlzottan a küllemmel. Sok nőt inkább a "szürke kis egér" fajta pasik fogják meg, mert félnek az ilyenektől, mint amilyen te vagy (azt gondolhatják, hogy minden nap más nőd van, meg nem vagy megbízható...stb.). Szerintem ezen próbálj visszább venni ezen a feltűnőségeden. Nem azt mondom, hogy teljesen ásd el magad, de vegyél visszább. Meglátod, több sikered lesz!

27/N

2010. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy bunkó csak gondolom,jó anyagiakkal vagy megálldva,és másképpen gondolkodsz dolgokról.Valószínű,persze ennyiből nem ismertelek ki.Tény,hogy a való világot még nem ismered.De majd belejössz,de ne lepődj ha valami nem úgy lesz ahogy elképzeled,hanem megkell küzdj dolgokért.Megkapni egy lányt egy dolog,de megiskell tartani.Az idő mindent megváltoztat,majd téged is apránként.Sok sikert.
2010. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!