Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódíthatnám meg? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódíthatnám meg? Mi lenne a jó taktika? A szíve kell.

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok,külföldön élek...ez a srác sem helybéli. Köztudottan csajozós nemzet, régebben a több nejűség is megengedett volt náluk. Ez az amitől félek, fiatalabb is nálam, valószínűleg nem érett egy komoly kapcsolatra. De valamiért azt érzem, hogy kell. Tetszem neki,ezzel nincs gond, de én nem csak egy kaland akarok lenni a számára. Nem tudom mivel ,,foghatnám" meg. Egyik buli után nála kötöttünk ki, minden áron azt akarta h menjek vele haza. Kérdeztem hogy akkor is, ha nem lesz sex. Ragaszkodott hozzá. Nagyon jó volt vele, hozzá bújni, szeretgetni. Nem is próbálkozott, nekem kellett vissza fognom magam,nehogy ,,szét tépjem". Amikor pedig menni akartam el tőle, pénzt is akart adni taxira.

A kérdésem: Mit tehetnék, hogy meghódítsam? Arra is gondoltam h nem fekszem le vele sokáig. De akkor meg elmegy máshoz. Vagy pedig épp hogy lefekszem vele,de én irányítok. Az ő kultúrájukba a nő nem tehet ilyet, és talán ez lenne számára érdekes.

Egyébként nagyon jó pasi, fürtökbe lógnak rajta a csajok, így ugye nehezebb dolgom is van. A másik nehézség pedig, hogy mind a ketten most tanuljuk a nyelvet...de megértjük egymást :)


2010. dec. 29. 00:21
 1/5 emlya ***** válasza:
NE feküdj le vele!!! Komolyan mondom, így meg fog becsülni.Lehet lefekszik mással, de hidd el egyikket sem fogja annyira tisztelni és szeretni mint Téged. Ha képes Rád várni akkor szeret, ha meg nem akkor úgyis hiába minden, akkor találsz jobbat. De ha a szive kell, akkor ez a legjobb praktika. Hadd lássa, hogy küzdenie kell érted, így leszel csak értékes számára. Tapasztalat.
2010. dec. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Rendes körülmények között tudom, hogy beválik. ,,tapasztalat" De ők mások,mint mi. Ismerem sok barátját, szintúgy törökök. és ők is ilyenek...
2010. dec. 29. 00:33
 3/5 emlya ***** válasza:

Az ilyenek alatt mit értesz?

Amugy, ha nekem egy arab fiúnál, aki tényleg minden csaj álma volt ott bejött, akkor a törököknél nem értem miért ne válna be?

2010. dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
valahogy úgy érzem, hogy tipikus olyan pasi, hogy ha nemet mondasz neki,nem sokszor próbálkozik utána. nem tudom hova tenni őket. olyan lazán fognak fel egy kapcsolatot, megosztják maguk között a nőket
2010. dec. 29. 00:41
 5/5 emlya ***** válasza:

Hát igen....nehéz eset.

De ha már az elején mondtad neki, hogy nem lesz szex, és mégis keresett utánna, akkor nincs gond, akkor tuti, hogy nem csak az a fontos neki. Szerinted?

Amugy nálunk ez úgy volt, hogy én túl későn szóltam neki, tehát amikor ő már beleélte magát, ha érted mire gondolok, de mégsem volt baj és mégis keresett. Szerintem valamilyen szinten ők is úgy működnek mint a magyarok, mert a pasi az bármelyik országban csak PASI!!!!

Szóval én még tuti várnék.

2010. dec. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!