Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy valamit nem igazán értek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy valamit nem igazán értek mostanában. Hogy lehet valaki mellett évekig együtt élni?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy az elején a párkapcsolatban minden jó de a vége meg már nem az igazi? Vannak párok akik az eljegyzést tervezik és szétmennek. Egyszerűen új kapcsolatot nincs kedvem kezdeni, mert nem látom értelmét. Ez meg azért lehet mert nemrég szakítottunk a barátommal? Valaki magyarázza már el nekem.
2010. dec. 28. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

magyarázat: hülye vagy


ennyi


xD


csoki..

2010. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű közrejátszik igen a még friss szakítás, mindegy ki miért és hogyan szakított, volt egy életrészed ami megszűnt. Ha így állsz hozzá akkor ne akarj új kapcsolatot majd alakul az :)
2010. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves második hozzászóló neked köszönöm. Az első válaszoló meg sztem még gyerek ehez...
2010. dec. 28. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Te vagy gyerek, ha nem érted az évekig történő együttélés mögötti ragaszkodást, szeretetet.
2010. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!