Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy csak a távolság miatt nem működik egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Érdemes reménykednem, hogy mikor nem 5 órára csak 5 percre lakunk egymástól, újrakezdhetjük, és működni fog? Szeretem, és elhiszem neki hogy ő is.
2009. jan. 25. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp meg kéne próbálni.Sokkal közelebb vagytok egymáshoz,többet foglalkozhattok egymással.5 óra hosszú út,gondolom hetekig nem is láttátok egymást,és emiatt nagyon sokan szenvednek,és lassan el is hidegülhetnek egymástól.Próbáljátok meg,én mindenképp megpróbálnám.Sok sikert :)
2009. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbíztok egymásban és van bennetek kitartás, akkor létezik. De nagyon kell akarni! Mostanában azért távkapcsolat-ellenes az emberek nagy része mert csak az itt és mostra képesek gondolni.
2009. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

5 órányi távolság túl hosszú időn.

Én egy hetet bírtam ki max a bnőm nélkül, az volt eddig a legrosszabb.

De mindenki más, de biztos van egy idő ami után már elhidegülés van, és főleg a fiút érő csajozási impulzusok megteszik a hatásukat.

2009. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeretitek egymást, akkor menni fog. Ha pedig nem megy, akkor ne sajnáld. De egy próbát megér. Kérdés, hogy tényleg akarjátok-e. Mert ha nem, akkor fölösleges gondolkozni rajta.
2009. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

el kell dönteni h akarod e, meg kell tudni h ö akarja e

ha mindkettő igen akkor nem számít a távolság de ha kis kétség is van akkor, én nem ajánlanám (2 év távkapcsolat)

2009. jan. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

4 távkapcsolatot buktam be. Kölcsönös volt a vonzalom az összes esetben, mégis elvékonyodott és megszakadt a távolság miatt.

Egyszerűen kell, hogy vele együtt mozogj, élj, közös élményeitek legyenek.


Persze, manapság, ha rendszeresen cseteltek és együtt bohóckodtok a chat-szobákban, talán a virtuális közös élmények miatt van reményetek...

2009. jan. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
5 óra az hihetetlen sok... egy egész nap csak az utazás.
2009. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos létezik, sok tapasztalattal a hátam mögött én azt mondom, hogy olyan, hogy távkapcsolat igazán nem is létezik. Vagy ha igen, az soha nem lesz teljes értékű kapcsolat, mert az én definícióm szerint egy egészséges párkapcsolatban az is benne van, hogy viszonylag rendszeresen látjuk egymást a partneremmel..
2009. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok. Én azt mondom, próbáljátok meg. Veszteni nem tudtok semmit. Én is sokáig azt gondoltam, hogyha két ember szereti egymást, akkor a távolság nem lehet gond. De úgy nem lehet egy kapcsolatot felépíteni, hogy hetente, kéthetente vagy még ritkábban látjuk a másikat. Örülj neki, hogy megoldódott a távolság problémája. Ha mindketten szeretitek a másikat, akkor mi a gond? Vágjatok bele! Bárcsak itt tartanék én is, hogy megszűnt a távolság köztem és a szerelmem között, de nekem erre még várnom kell.

Nektek sok boldogságot kívánok!

2009. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!