Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fussak el egy ilyen családtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fussak el egy ilyen családtól vagy ne?

Figyelt kérdés

Egy hónapja ismertem meg egy lányt, nagyon tetszik, és nagyon jól megvagyunk. Még szűz vagyok.

Karácsonykor voltam náluk, az anyukájával él, a szülei elváltak. És mikor kettesben maradtunk az anyukájával, akkor elkezdett kérdezgetni a témáról, és a végén felajánlotta, hogy ő majd bevezet a dolgokba. Hogy a lánya majd tényleg élvezze az első alkalmat velem.


Nem kicsit ledöbbentem, mondanom sem kell.


Ti mit gondoltok?


2010. dec. 28. 16:02
1 2
 11/17 Moszuke ***** válasza:

hajtsd el a g*cibe az anyját.. lehet hogy ez 1 próba és ha elbuksz bukod a csajt..:)

és ha picit is ember vagy akkor visszautasítod az anyukát mellesleg..

persze lehet menőzni mint a többi troll, hogy fhu-fhu dugd meg bla-bla.. na nekem aztán tök mind1.. amúgy eléggé kamu szagú a kérdés:D

2010. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy az anyjára nem hajtok rá. De... a kérdés, hogy a lányára hajtsak-e még ezek után.
2010. dec. 28. 16:56
 13/17 anonim ***** válasza:

attól még hogy az anyja egy nimfomán k.rva attól még a csajt ott ne hagyd ! szóval anyucinak mondj egy határozott elmehetsz a p.csába felkiáltást :D és menny el a csajjal sétálni .


ez volt az első lehetőség avagy a helyes ! amit én tennék az az lenne hogy ágybavinném a csajt és a dirty sanchez stilusban nyomnám azaz megfonám a haját és belesúgnám a fülébe : Megb@sztam anyádat NYIHHÁ :D FUCK YEA.

2010. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 sajtfasz válasza:
Lehet hogy valamiféle próba.
2010. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ja mint az iksz - kalibúr :D
2010. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

J válasza


Várd ki amig a kedves nagymamát is megismered:)

2010. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Azonnal!!!Mivan ha esetleg kiderül h megcsináltad az anyját???Meg mivan ha öröklődik a gén és ő is felajálja majd vkinek:s
2010. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!