Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már csak még jobban szánalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már csak még jobban szánalmassá tenne vagy talán új esélyt adna?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, kevés barátom van, de akiik vannak a szemembe mondják, h határozott és magabiztos vagyok. És azt mondják valószínűleg ezek miatt nincs barátom.

Pedig én már nagyon szeretném. Kb egy évvel ezelőtt megismerkedtem egy fiúval(22 éves), mindig is éreztem, h tetszünk egymásnak, de mivel ritkán 3-4 havonta egy-egy buli alkalmával találkoztunk nem lett közöttünk semmi.Viszont mostanában egyre több hely van, ahol mindketten ott vagyunk. Nemrég egy koncerten nagyon jól elvoltunk , flörtölgettünk. De nemrég újból találkoztunk egy bulin és áhh, nem értem úgy tett velem, mintha félne tőlem. De miért??? Kérdem én, hiszen az előtt milyen jól elvoltunk, most is bátran odajöhetett vna hozzám vagy táncolhattunk vna.

De ő egyszerre feltűnően került engem és provokált.

Pl: pontosan mellöle kér fel egy lányt táncolni vagy elkezd bedurcizni, mert amikor megérkezett épp háttal álltam neki és gondolom azt hitte, h ez vmi elutasítás.

De egyszer csak odajött hozzám és megsimogatta az arcom vagy amikor fáztam jött felém, h megölel, de aztán mégse tette.

És nagyon jól tudja, h bejön nekem és sztem én is neki. Vagy nem?

Most azon gondolkodtam, h bejelölöm egy közösségi oldalon, szerintetek venni fogja a lapot, h azért teszem , h vmi kommunikáció legyen közöttünk vagy csak még szánalmasabb leszek?


2010. dec. 28. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Istenem.Jelöld már...
2010. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Szánalmas nem leszel, de nem ártana tisztázni vele a dolgokat, mert szerintem ő se nagyon tudja, hogy te mit akarsz tőle:(
2010. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért szólja le mindig minden körülmények között a 18-20 éves korosztály a 16 éveseket.. most őszintén hamarabb feltalálják magukat mint Te. Mire vársz? Jelöld be.
2010. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jajj most olvasom mit írtam..:D Bocsánat..:D ragad..:D
2010. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minek? Egy férfi első körben nem azzal kezd el meghódítani egy nőt, hogy féltékennyé akarja őt tenni.
2010. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem értelek. Fogalmaznál pontosabban?
2010. dec. 28. 17:41
 7/10 A kérdező kommentje:

Bejelöltem visszaigazolt és ennyi.

Áhh nem is kellett vna, hülye barom vagyok és utálom magam.

2010. dec. 28. 20:12
 8/10 anonim ***** válasza:

mi értelme annak hogy bejelöli az egyik a másikat?a közösségi portál attol az hogy akit bejelölsz azzal van egy bizonyos ismerettségi szinted...nem pedig tetszik vagy sem vagy jártok vagy sem.-.-"

Komolyan ..lassan az lesz hogy például..Iwiw:á bejelölöm =járunk?

2010. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
inkább hivd fel és kérj töle egy találkozást.Szerinted 50-60-70évvel ezelött hogy müködtek a kapcsolatok internet és közössági portálok nélkül??
2010. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ez nagyon de nagyon egyszerü.....csak..jelöld be és kész..aztán írsz neki..valami miatt és beszélgettek...én így jöttem össze 1 fiuval..és már járunk mióta...tegyél próbát!!! ha nem sikerül akkor ezvan..keress mást..sok szerencsét!!
2010. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!