Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » EGy pasi kit szeret jobban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EGy pasi kit szeret jobban az anyját vagy a párját?

Figyelt kérdés

Kit szeret jobban és miért?

Vagy mind a kettőt ugyanúgy, csak másért?


(az anyját azért, mert felnevelte, éveken át gondoskodott róla, ezért örök tisztelet és szeretet jár neki akár akkor is ha az anyja másokkal szemétkedik, konkréten a fiú gyereke párjával? A fiú sosem fog igazságot tenni az anyja és párja között vitákban, inkább senki pártjára nem áll??)


(a párját pedig azért mert: vele tervez közös jövőt, családat, gyereket)


2010. dec. 28. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anya, és fiú között, erős kötődés van..ő adott életet neki, felnevelte, pont amit te említettél.Egy élettárs, vagy feleség meg teljesen más szerepet tölt be egy pasi életében, mint az anyja(normális esetben).Véleményem szerint a 2 szeretet, és ragaszkodás nem ugyanaz.Ha vita van, és a pasi látja azt mint kívülálló h kinek van igaza, igenis, annak a pártjára álljon és ne legyen elfogult egyikkel, vagy másikkal szemben. Én legalábbis ilyen vagyok.
2010. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na én az ilyen kérdésektől lefagyok-.-

Egyszer elmentem randizni egy lánnyal, megkérdezte tőlem apás vagyok vagy anyás vagyok? Azt akarta tudni mint te, csak másképp kérdezte. Mondtam egyik sem! Erre mégis azért melyik lenne, csak úgy, ha választani kell. Na mondom akkor jó, azt feleltem anya. Erre a csaj "tudtam, hogy anyás vagy" "minden fiú anyás" Hát nem tudom hol nem értette:S de mikor azt mondtam egyik se, meg ő erőltette a kérdést:S választanom kelletett. Hát a fejemben olyanok jártak hogy ez a csaj normális egyáltalán??

Az én válaszom neked: a páromat fogom választani nem anyámat! remélem világos volt:)

2010. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

általában a pasik egy idő múlva a feleség pártján állnak véleményben, de az anyával a konfliktust kerülik.

ügyesen kell sakkozni, ha azt szeretnéd, hogy nyilvánosan kiálljon melletted, de megoldható

2010. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Buta vagy kérdező. Egy ember nem csak 1 fajta szeretetre képes. Mindenkit másképp szeretsz.
2010. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindkettőt másképp szereti a fiú.

Az anyját, azért mert az anyja (felnevelte, mindig finomakat főz neki...stb. többnyire tapasztalataim szerint előnyben is részesíti az anyja főztjét a felesége főztjével szemben...), a párját meg azért, mert benne meg a "nőt" látja (akivel szeretkezik az ágyban, aki majd gyereket szül neki)...szerintem kb. ez van.

2010. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszolók! :)
2010. dec. 28. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!