Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit vett a barátja 18-dik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit vett a barátja 18-dik születésnapjára?

Figyelt kérdés

Kérlek,hogy írjatok minél többen!

Köszönöm!

Üdv!


2009. jan. 25. 18:05
 1/9 anonim válasza:
én mivel akkor voltunk fél évesek ezért ilyen nagy macis szivecskés bögrét vettem neki(mert tudom h imád inni nagy bögréből) meg adtam egy közös képet amit én nyomtattam ki(fényképpapíron) meg még lehet vmit de már nem emlékszem.olyat adj ami hasznos és aminek tudod h örülni fog.
2009. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fényképes tortát a kettonk képével, meg medált amit szét lehet torni kis szivecske, egyik féle nala a másik meg nálad!
2009. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én tortát sütöttem neki, mivel nyári "gyerek" tele tömtem gyümölccsel! Ízlett neki! :)

off: Előttem levő hol vetted azt a láncot? Ilyet keresek már 1000 éve, de sehol sem találok... :(

2009. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy ékszer boltam találtam, sajnos én is sokat jártam utana! De ha bemész egy ékszer boltba és megkérdezed nem e árulnak ilyet, vagy esetlek nem e rendelne neked! Meg a neten hát ha kapsz ilyet, www.extremesilver.hu
2009. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,várok még hasznos tanácsokat!

Az lenne még a kérdésem,hogy nem gáz az,hogy nekem 6 nappal előtte van a szülinapom és tavaly én is tortát kaptam tőle és nem gáz,az hogy most én is azt csinálnék neki?

A másik kérdésem pedig az lenne,hogy a torta mellé illik valamit venni,nem?

Kérlek,hogy írjatok!

Köszönöm!

2009. jan. 25. 18:43
 6/9 anonim ***** válasza:
csak egy polot kapott tőle akkor voltunk 4hónaposak. nem kell nagy ajándék, te is elég vagy neki :) mindig kérdezem mit kér szülinapjára meg karira aztán csak annyit mond... Téged. és ez neki elég. Am. lehet egérpadot ha sokat gépezik vmi fotoval meg 18as karikával. meg amit nagyon nagyon szeretne
2009. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Nem gáz, ha te magad sütöd...annál jobb nincs, hiszen abban a teljes lényed benne van! :)

2. Nem kell mellé venni semmit, ez az ajándék hidd el maga lesz a gyönyörűség! :)

2009. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ, szívalakú medálos! :)
2009. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,de még várok ötleteket!

Az olyan tortát,amin fénykép van,azt otthon nem lehet megcsinálni?Vagy ahhoz szakember kell?Akkor mégis,hogy legyen egyedi(szóval,hogy én csináltam)?

Amúgy mennyibe kerülnek a fényképes torták,kb?

Köszönöm!

2009. jan. 25. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!