Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ijedek meg, és főképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijedek meg, és főképp mért tartom magam bűnösnek egy kis túlfütött érzelem után?

Figyelt kérdés

16 ésves lány vagyok, a barátommal 2 hónapja járunk. Van mikor hevesen csókolódzunk amit én is élvezek. Volt egy alkalom mikor az ágyon fekve csókolództunk, majd ő a nadrágomhoz tette a kezét, simogatott, mintha pettingelni akarna! Egy kicsit furcsán érintett a dolog, lehúztam a kezét, és csókokkal folytattut tovább. Úgy gondoltamm, hogy attól még, hogy a pasim neki sem szabad mindent! Elmondtam neki, hogy megijedtem, valmint ,hogy úgy érzem túl nagy létekkel haladunk, amire ő azt válaszolta, hogy nem igy érzi és,hogy egy kis simogatás még nem a világ vége....talán igaza van!Nagyon furán érzem magam, ez nekem nagyon új helyzet, és nem tartom helyesnek!

Próbáljak meg én lassitani a tempón? vagy talán hülyén gondlokodom?


2009. jan. 25. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltam a fiú helyében, a lány elhúzta a kezét, de én ügyes vagyok, ő is az volt és fél évre rá, már úgy szexeltünk hogy a falak megrepedtek


A simogatás elengedhetetlen a kapcsolatban, és jó ha a fiú keze elkalandozik, ez az első lépés. A tempót megválaszthatod és örülök is neki, hogy 16 évesen ilyen jó a gondolkodásod.

De nem kell félned, mert ha szeretitek egymást akkor ott jó dolgok történnek. A simogatástól te is kapsz valamit, élvezd. De mielőtt bugyiba nyúl, legyen tiszta a keze.

2009. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolkodsz hülyén. Ha nem érzed még készen magadat a következő szintre, akkor nyilvánitsd ki, hogy te ezt még nem akarod.

Ami melletted és gondolkodásod mellett szól: barátnőim és én is megbántuk, hogy hamar volt szexuális kapcsolatunk(nem azzal, akivel már teljesen biztos, hogy párunk lesz). 16 évesen kevés esély van rá, hogy együtt maradtok(ez tény, nem ellened vagyok, nem elszomoritani akarlak).

Tehát azt ajánlom, még nem vagy teljesen biztos benne, addig ne engedd tovább őt. Ha igazán szeret, akkor igy is veled marad, ha pedig csak az alsónemű alatti dolgokat akarja, akkor ez miatt el fog hagyni, igy azt is megtudod mi a valódi szándéka.

2009. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Jajj Istenem de szeretlek téged! Végre egy normális, épeszű lány.

Teljesen ráérsz, ne törődj azzal, hogy mások mit mondanak, még a barátoddal sem... Amit te érzel, az a fontos.

Egy 16 éves még gyerek, és a gyerekek ne szexeljenek.

(Egyrészt vagy megbánás vagy fertőzés, vagy terhesség, vagy ijedtség vagy élvezet nélküli szex lehet a vége.)

Hidd el, hogyha később mondjuk csak 19 éves korodban találsz valakire, akiben teljesen megbízol, akibe tényleg beleszeretsz, akinek szívesen odaadnád (mert a szüzességet nem elveszíteni kell, hanem odaadni, és ez nem egy divatcikk, amin túl kell adni), az még teljesen jó.

Ha úgy érzed, hogy nem akarod az érintést, akkor ne hagyd, hogy ráderőltessék.

2009. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úgy gondolom 16 évesen, 2 hónap után semmi képpen nem feküdnék le vele...még ha szeretem is, és mondjuk egy srác azt mondaná, hogy ha nem fekszem le vele akkor szakit, akkor elküldeném melegebb élgahajlatra! Ha a barátom tud ráv várni, akár egy évet, akkor biztos leszek benne h szeret,és ha eddig várt rám, akkor biztos nem csak azt akarja...türelem rózsát terem! Mindenek eljön az ideje!
2009. jan. 25. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!