Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy lánnyal 2hónapig együtt voltunk, majd 2hónapon keresztül csak párszor találkoztunk.

Figyelt kérdés
Egy lánnyal 2hónapig együtt voltunk, majd 2hónapon keresztül csak párszor találkoztunk, mert sosem tudtam elérni, mikor végül sikerült, közölte hogy már nem érzi ugyanazt.A kapcsolatunk sose tudódott ki, csak pár ember tud róla. Mivel az osztálytársam, én is hülye voltam, hiszen a suliba sem beszéltem vele, hogy találkozni kéne vagy valami... Most nem tudom elfelejteni..... Mit tegyek? ( csak pár szót szoktunk mostanában váltani.)
2009. jan. 24. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
probalj kozeledni hozza szerintem.Este meglepheted egy jo8 puszi smsel,majd utanna par nap mulva..irhats zneki egyet h h vagy..majd utanna kihivhatod szukkozni..probald vbisszahoditani.Ha latod h nem nagyon megy,s kerul..kkor azt jelenti,hogy semmit nem akar mar tolled es akkor inkabb probald elfelejteni:)
2009. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!