Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy szép vagyok meg sok embernek tetszem,bár nekem semmi önbizalmam. Nem tudok ismeretlen emberekkel elbeszélgetni a semmiről,nem vagyok közvetlen.Ha találkozom egy fiúval,általában vele sem tudok beszélgetni. Azt mondják,aranyos lány vagyok de nem látják hogy akármennyire is érdekelnének engem. Pedig igen,csak nem tudom kimutatni. Irigy vagyok azokra,akik,ha találkoznak valakivel el tudnak beszélgetni mindenről,közvetlenek,nyitottak. Én próbálok rajta változtatni,de nem sikerül.
2010. dec. 24. 18:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

énis ilyen vok sajnos...

meg kell tanulni tényleg nyitni mások felé...és legyőzni a gátlásokat...:)

2010. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

hát legalább jó tudni hogy nem vagyok egyedül :S


egyébként merre laksz?:)

2010. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Hat neharagudjmeg valaki elso talin elkezdene filmekrol vagy konyvekrol beszelni kirohognem..Zene is max annyi h milyen zenet hallgat..Unalmas lehetsz..Az unalmas embereket pedig senki se szereti..Lany vagy, miert nem vagy kicsit csajosabb?Ruha,smink,vasarlas stbrol is lehet beszelni normalis kereteken belul.(Bar en egesz nap tudnek errol beszelni de ez megint mas tema):D
2010. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
fiukat a smink se érdekli
2010. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Kettővel fölöttemi drága, és melyik fiúval beszélgetsz te a shoppingról meg a sminkről?

A filmekről és a könyvekről viszont nagyon komoly eszmecseréket lehet folytatni. A zenéről is, és nem csak a "sziamithallgatsznaháténisazt" körre gondoltam.

Kérdező, légy türelmes, a barátságok is lassan szövődnek, hát még a szerelmek.

2010. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Mentifantezsvér ***** válasza:
Én kb ugyanígy vagyok...képtelen vagyok üres fecsegésre..velem szembe a nővérem bárkivel bármiről elbeszél és csak löki a szavakat..annyit tudok mondani hogy próbálkozni kell ..:S
2010. dec. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én is falra mászok attól, amikor az időjárásról kellene valakivel bájcsevejt folytatnom, de sosem kötelező tovább vinni a beszélgetés szálát.:) Nekem minden körülmények között kiül az arcomra, ha unom a banánt, és már csak ezért is jobb, ha lelépek vagy terelem egy érdekfeszítőbb témára fecsegés szálát.:) Szerintem nincs azzal semmi gond, ha nem jópofizol mindenkivel, sőt: értékelhető, ha az ember önmagát adja a sok pózer közt.:D:D Előbb-utóbb lazulni fogsz majd ezen a téren, ne aggódj. Nagyon sok fiatalra jellemző ez, de általában lemorzsolódik ez mindenkiről.:)
2010. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
nos, akkor mi legyen a téma?
2010. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
film, zene, shoppingolás kilőve akkor miről beszéljünk?
2010. dec. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
47%
Hüvelygomba?...
2010. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!