Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy szép vagyok meg sok embernek tetszem,bár nekem semmi önbizalmam. Nem tudok ismeretlen emberekkel elbeszélgetni a semmiről,nem vagyok közvetlen.Ha találkozom egy fiúval,általában vele sem tudok beszélgetni. Azt mondják,aranyos lány vagyok de nem látják hogy akármennyire is érdekelnének engem. Pedig igen,csak nem tudom kimutatni. Irigy vagyok azokra,akik,ha találkoznak valakivel el tudnak beszélgetni mindenről,közvetlenek,nyitottak. Én próbálok rajta változtatni,de nem sikerül.
2010. dec. 24. 18:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Hm. Megpróbálunk kommunkiálni?
2010. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
És miért nem sikerül?
2010. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
A kérdező már most is kommunikál velünk. :)
2010. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Mert képtelen vagyok az üres fecsegésre:(
2010. dec. 24. 18:22
 5/30 anonim ***** válasza:
Ez szerintem inkább előny. De arra azért készülj fel, hogy sokáig kell kutatnod majd, amíg találsz olyan fiút, akivel értelmesen el tudsz beszélgetni. Nem csak azért, mert viszonylag kevés van, amelyik hajlandó erre, hanem azért is, mert könnyen lehet, hogy nem pont ugyanazok a dolgok érdeklik, mint téged.
2010. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

20F

Én sem vagyok beszédes, a kapcsolataim mind fuccsba mennek, zárkózott vagyok, interneten keresztül sokkal beszédesebb vagyok .

Ha megakarsz ismerni írj priviben.

2010. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

énis ilyesfajta lány vagyok kedves kérdező, csak már egy kicsit elkezdtem nyílni, ha gondolod beszélgethetünk :D

16/L

és boldog karácsonyt :]

2010. dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én neten SE tudok beszélgetni:)
2010. dec. 24. 18:30
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

ez a dolog rajtad is áll, olyan lánnyal senki sem szeret együttlenni, aki mint egy zombi, csak van és meg sem szólal, pókerarcú. Ezen neked kell változtatnod, addig nem tudsz továbblépni. Nem a beszélgetésen van itt a hangsúly.

Biztos vannak olyan dolgok, amikről szeretsz beszélni. Nem lehet mindig csak a létfontosságú dolgokról beszélni, kell a töltelék is, sok-sok apró infóval, amik segítenek jobban megismerni a másikat.

2010. dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én neten SE tudok beszélgetni:)"


Nem tudsz, nem akarsz, vagy nincsen közös téma?

2010. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!