Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, h szakitottam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sasna kérdése:

Jól tettem, h szakitottam? úgy bánt velem kb. , mint a hugával.

Figyelt kérdés
velem nem akart menni szórakozni, mert mondta, h fogadjam el, h ő ilyen, nem bulizós, és kész.. erre tegnap a haverjaival elment.. az a lényeg, h amikor 9 körül felhivtam, h akkor mennek-e, azt mondta, h nem, majd lassan mennek haza ( előtte billiárdozni voltak ), és h nem menne ő se, mert reggel meló.. amikor később irtam neki, már ki volt kapcs. a tel.je.. amikor pedig felhivtam, h akkor h van az, h ő nem akar kijárni, de mégis kijár, akkor azt mondta, h hagyjam a hülyeségeimmel.. amikor pedig azon rinyált, h én megyek újévezni, akkor mondtam neki, h ő is simán jöhetne, hiszen hivtam, de ő inkább otthon ül, mint 1 60 éves.. erre az volt a reakció, h " ha nem tetszik, akkor mehetsz a f.szra.. " pff.. ok, én se voltam tökéletes, de ez már nem volt kommunikáció, ami köztünk folyt, és az is nagyon zavart, h az anyukája mindig fontosabb volt, mint én..
2010. dec. 24. 11:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Akikkel jól el lehet beszélgetni, és elég intelligensek, érdekes személyiségek, vidámak:)

20f

2010. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
bejelölhetlek fb-n? :) nem akarok semmit tőled, vagy ilyesmi.. de beszélgetni lehet.. :) nem?
2010. dec. 24. 12:32
 13/21 anonim ***** válasza:

Szervusz, Sasna!

Majd válaszolok az emiledre, amit írtál, egyébként tisztességes dolog volt szakítani vele.

Nevető Mászóka

2010. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
ok, várom a választ..
2010. dec. 24. 12:37
 15/21 anonim ***** válasza:

Hát részben igaza van.. a hugom is kb. ilyen stílusban ír mint te, pedig ö csak 14 éves... :)


16/L

2010. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, h h irok.. neked meg gondolom, még nem volt komoly kapcs.od, és nem tudod, h mindez mit jelent, mit hordoz magában..
2010. dec. 24. 13:02
 17/21 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Ezzel a stílussal nem szerezne neked sok örömöt úgyse.
2010. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen még nem volt komoly kapcsolatom, de ha lett volna akkor se tudnám figyelmen kívül hagyni az ilyen írásstílust :)
2010. dec. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
hat akkor ne hagyd figyelmen kivül, és kivánom neked, h ez legyen a legnagyobb gondod, ami az életben ér..
2010. dec. 24. 14:56
 20/21 anonim ***** válasza:
Tegnap esti válaszomban még máshogy képzeltem el a végkifejletet, de ez is egy lehetséges jó megoldás amit tettél. Úgy látszik van, akinek a haverok fontosabbak még karácsonykor is mint az egyetlen szerelme. Sokszor a normális embert nem becsülik meg, visszaélnek a lehetőséggel. Ezt észre kell venni, és lépni kell. Jobb ilyen ember mellett nem vesztegetni az időt. Jobbat érdemelsz. Boldog karácsonyt, így egyedül is! F
2010. dec. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!